Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ezek után elhívnátok a...

Ti ezek után elhívnátok a szüleiteket a diplomaosztóra?

Figyelt kérdés

Állandóan kaptam a bszogatást meg a savazást amikor tanultam, nem hagytak békén, hanem folyamatosan a nyakamon lógtak és beleugattak mindenbe, ordítozva.

Amikor elkészült a szakdolgozatom, le se tojták, rá se néztek, hanem azon voltak felháborodva, hogy milyen drága volt a bekötés, képesek voltak ebből ügyet csinálni, hogy én tuti hülyének lettem nézve és egy nagy lehúzás az egész, vagy én elloptam azt a pénzt csak nem vallom be... És hogy takarodjak vissza a blokkért meg a számláért, mert ha ők mennek be abból nem lesz köszönet. Elhoztam mindent, erre le se tojták, azt mondják jóvan, akkor tegyem el... Nekem még a suliban is örültek meg mindenki gratulált kb, mindenkinek tökre örültek a szülei, az enyémeket meg nem is érdekli... Amikor ezt elmondtam, akkor meg azt mondták, hogy ez azért van mert én egy r0hadék ember vagyok, mert tegnap is kint hagytam egy poharat az asztalomon (amiből amúgy ittam) és hogy én tuti direkt megkerestem hol lehet a legdrágábban bekötni, csak azért hogy kitoljak velük, mert én egy ilyen szemét vagyok... Meg hogy miért most lett kész, miért nem ekkor meg akkor, biztos ezt is direkt csináltam meg én nem is tanultam semmit... Meg hogy őket se dicséri meg senki azért, amiért dolgoznak...


2016. okt. 27. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Ne haragudj, de ha addig nem sikerült eljutni 21-22 éves korodra, hogy saját magadnak fizesd ki a szakdolgozatod bekötését, nem csoda, hogy frusztráltak a szüleid. Én nagyon szégyellném magam a helyedben.
2016. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
18%

Szia!

Először is kedves kérdező..:)

Figyelj, a szüleid,igen,néha piszkálnak. De a te érdekedben. Sajnos nem mindig a megfelelő eszközöket választják a szeretet és a figyelem kimutatására,de egy biztos...

Ha most diplomázol,és jó ember lett belőled ( reményeim szerint ) akkor biztosan nem rontották el a nevelésed!!:)

Nyugodj meg szépen, és ereszd el a füled mellett ezt a pár rossz szót. Hívd meg őket a diplomaosztóra. Hadd legyenek büszkék rád!:)

Akkor belátják majd,hogy "Igen,érdemes volt felnevelni a kis szarost" !!:)

2016. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
El sikerült jutni, csak képzeld el, nem tudom úgy feltűnt-e, de hónap vége van, az a kis pénz amit tanulás mellett megkerestem meg elment a rezsibe.
2016. okt. 27. 17:38
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem hívnám el őket, ez egy nagyon rossz gyerek-szülő kapcsolatnak tűnik. Úgyhogy keress munkát és költözz el tőlük minél hamarabb.
2016. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#2 bocs, de ez nem nevelés, ez terror... erre ne legyenek büszkék, hogy ez lett a "gyümölcse" az ordibálásnak, erőszakoskodásnak, sértegetésnek, fenyegetőzésnek...
2016. okt. 27. 17:40
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

En az elozo valaszoloval nem ertek egyet, miert ne lehetne fizetni a szulonek?

Szerintem hivd el, mert ugy illik , valamint hivj meg (ha lehet) rokonokat, akikkel joban vagy es feltunoen foglalkozz veluk tobbet. Rosszul fog ez esni nekik.

2016. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
* a legelsovel
2016. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem miért ne fizethetné a szülő a bekötést? jó, nyilván a te szüleid suttyók, ilyen esetben én is inkább magamnak fizetném.

de normális,támogató családban szerintem nincsen abban semmi,ha a szülők segítenek a sulis ügyeket fizetni.


én meghívnám őket a diplomaosztóra amúgy.

2016. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Biztos náluk is hó vége van, így adták ki a frusztrációjukat. engedd el a füled mellett a kellemetlenséget, elvégre taníttattak, nem kellett neked finanszíroznod mindent a tanulás mellett.

Nyáron félrerakhattál volna egy kis pénzt, ha dolgoztál (?) a tanulmányaidra.

Hívd el őket a diplomaosztóra, nem konzerváld a békétlenséget!

2016. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
1. te aztán jó hülye vagy b*szod. most lett meg a szakdogája, honnan lenne pénze ember? még csak ezután fog elkezdeni dolgozni...
2016. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!