Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális szerintetek hogy...

Normális szerintetek hogy ilyen vagyok tiniként?

Figyelt kérdés
2 hete lettem 15 éves és hogy megmondjam az őszintét nem vagyok olyan piálós tini nem jarok diszkóba én inkább plázába,moziba,étterembe,sulibuliba megyek a barátaimmal kora este. Rendeztem már ,,házibulit'' amin 6-an voltunk zenét hallgattunk,társasoztunk. Nem szeretek késő este magam mászkálni meg anyum sem engedi. Inni szoktam mértékkel. Egyszer rúgtam már be unokatesomeknal 14 évesen. Cigizni nem cigizek

2016. okt. 31. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Ennek kéne normálisnak lennie de sajnos a mai világban már nem az. Most már az a divat hogy 14 évesen sorban állnak abortuszért.
2016. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez a normális. Ez egyébként sem korfüggő, hanem csak hülyeség.
2016. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
majd kinövöd és te leszel a legnagyobb ribi a környéken.
2016. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Alig 15 évesen mértékkel sem kéne piálnod. Ész megáll!
2016. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen normális, nagyon sok tini ilyen, csak ők nem olyan feltűnőek, mint azok, akik se.ggrészegen végigzúznak a városon hajnal kettőkor. :)

De én merem állítani, hogy a legtöbb tini még mindig normális. :D

Nem marad ki az életedből így sem semmi, elvégre eljársz, vannak barátaid, tudsz szórakozni, és ez a fontos. Nem az, hogy ezt most részegen, netán bedrogozva teszed, vagy hogy olyan barátaid vannak, akiket lépésenként igazoltat a rendőr este 7 után.

2016. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
"Inni szoktam mértékkel" - No comment.
2016. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Engem is az lep meg, hogy 15 évesen teljesen természetes neked is, hogy iszol mértékkel. Így te sem vagy különb a többi 15 évestől. Inni ennyi idősen nem kéne...
2016. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Ezen én is fönnakadtam. Inni szoktál mértékkel...

Szóval, azt gondolod, hogy ez nem normális? Tényleg nem, mert ilyen korban egyáltalán nem kéne még inni. Inni. Agyam eldobom.

2016. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen max havonta 1 szer egy pohár sör néha belefér. Sőt a szüleim is megengedik
2016. okt. 31. 16:17
 10/17 A kérdező kommentje:
Ezen kívül tisztelettudó gyerek vagyok segítek házimunkában és csak néha veszekszem a szüleimmel. És 4 és tanuló vagyok
2016. okt. 31. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!