Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ti hogyan fogytatok tinikoroto...

Ti hogyan fogytatok tinikorotokban?

Figyelt kérdés
Hány évesek, milyen súlyúak voltatok? Milyen módszerrel milyen mozgásformával? Mi volt a tiltólistán és mi volt az ajánlott? Mik a legjobb praktikák? Köszi ha valaki ezeket meg tudja írni nekem! És elégedettek lettetek magatokkal?

2016. aug. 28. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok olyan 15% volt a testzsírom amikor elkezdtem rendesen enni ilyen korban elég könnyű fogyni szóval nem számoltam kalóriát meg ilyeneket csak rendesen ettem,mozogtam most kb 12% a tzsm. soha ne a testsúlyt nézd.
2016. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jógáztam és rendesen ettem. Normális ételeket, kis adagokban. Semmi nem volt tiltólistán, mert úgy gondoltam ( és ehhez azóta is tartom magam), hogy az egészséges életmód nem arról szól, hogy kínozza magát az ember. Annyi a titka, hogy ésszel kell az édességtől kezdve mindent enni. 17 voltam mikor elkezdtem figyelni magamra, 60 kiló voltam 159 centihez. Mivel ilyenkor még fejlődik a test, nem kezdtem diétázni se kardiózni. Kevesebbet és egészségesebben ettem,jógáztam, mert az esett jól. 55 kilóra mentem le 3 hónap alatt, azóta tartom. :)
2016. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kb én is 162 cm körül vagyok és 62 kg de mostmár jó lenne lefogyni. Köszi a válaszokat de az első válaszolónak a 15%-ot találtad soknak?
2016. aug. 29. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!