Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy vetettétek rá a...

Ti hogy vetettétek rá a szüleiteket, hogy a barátodnál aludjatok és ti szülők, hogy reagáltok az ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés
18/lány

2016. okt. 31. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
18 évesen?"Szia anya,Petinél alszom,reggel onnan megyek suliba/dolgozni,telefonon elérsz,holnap délután jövök,jó éjt!"
2016. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon szerencsés vagyok, mert anyám és nevelőapám eléggé fiatalos, vidám felfogású emberek. Már 14 éves korom óta arra biztattak, hogy a saját elképzeléseimet, saját terveimet, saját életemet éljem, persze normális keretek között. 16 éves voltam amikor először kértem, hogy elmehessek buliba ahonnan csak másnap jönnék haza. Engedték azzal a kikötéssel, hogy se drog, se totál részegség. Ők elengedtek, én betartottam amit kértek. Mivel bíztak bennem, így később minden könnyen ment. 17 évesen kértem meg először, hogy a barátomnál aludhassak. Akkor is volt kikötés (egészen pontosan az, hogy óvszert használjunk)..Szóval nekem mindent engedtek.
2016. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
24%
Én barátommal kapcsolatunk elején leszögeztem, hogy ha csak leakar feküdni velem, akkor mehet el, mert én egy jó ideig úgyse fogok vele. Aztán voltak kisebb-nagyobb gondok az életemben, és mindegyiknél ott volt. A szüleim látták hogy mennyire szeret, meg minden, így én már kapcsolatunk eleje óta ott aludgatok hétvégente. 16/L
2016. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

16 évesen jöttem össze a szintén 16 éves barátommal, ő volt nekem az első párom, és én is neki. Három hónap járás után aludtam először náluk. A szüleimnek mondtam, hogy már úgy érzem, itt az ideje. Beszéltek a felvilágosításról, de nyilván az már régen is megvolt, csak még egyszer elmondták a fontos dolgokat (bár én mondtam nekik, hogy még nem fogok lefeküdni vele). Az első szex akkor még nem történt meg, csak két hétre rá. De a szüleim ismerték őt már két hónapja, szóval tudták, kihez megyek, mert egy hónap járás után bemutattam, és sokszor volt nálunk utána is. Azóta is együtt vagyunk. Lassan 4 éve. :)

20L, 21F

2016. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Amíg engedélykérő kis pisis voltam, nem aludtam a barátomnál. Neked is ezt javaslom.
2016. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Apa, holnap koncert, utána a barátomnál alszok. Ennyi, mit kell ezen ragozni? Amíg pedig el kell kérdezkedni, nem aludtam nála.
2016. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

hát csak bejelentettem, hogy ott alszom. elég felelősségtudatosnak tartottak ahhoz, hogy tudják, nem fogom szétcsapni az agyam és védekezni is fogok.

28/N

2016. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

18 évesen?"Szia anya,Petinél alszom,reggel onnan megyek suliba/dolgozni,telefonon elérsz,holnap délután jövök,jó éjt!"


Ha az én gyerekm benyögne egy ilyet megkérdezném hogy ugye holnap a cuccaiért jön mert költözik a pasikájához? Míg elvárja hogy én tartsam el, egyen legalább annyi benne hogy elkéredszkedik.

2016. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Csak szóltam, hogy a barátomnál alszom, nekem nem kell az ilyenekhez engedélyt kérnem.
2016. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

17 éves koromban került ez igazán szóba, akkor voltunk fél éve együtt. Tulajdonképpen először megkérdeztem édesapámat, aki ellenezte a dolgot. Folyamatosan azt ismételgette, hogy majd áthívja az akkori páromat, és megkérdezi, mivel akarunk védekezni, és hogy ő nem adja erre áldását. A beszélgetés soha nem történt meg, én mondtam neki, hogy ha csak szexelni akarnánk, azt nappal is megtehetnénk, így akkor napközben se engedjen át. Néhány hétig próbálkoztam az áldását kérni, egyszer viszont elegem lett, összepakoltam egy váltás ruhát, és elmondtam neki, hogy ott fogok aludni a páromnál. Nem vitatkozott, annyit mondott, hogy "oké" és elmentem. Onnantól kezdve rendszeresen a páromnál aludtam, akár hétköznap is. Még legalább három hónapig nem szexeltünk, csak később.


Most vagyok 21 éves, úgy gondolom így alakult a legjobban.

2016. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!