Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom gyereke ha itt van...

A párom gyereke ha itt van nálunk reggeltől-estig csak számítógépezik. Így kell ennek lennie?

Figyelt kérdés
Eljön hozzánk minden hétvégén 1 napra. Hozza az apja, a gyerek már ül is a géphez. Reggeli, ebéd a gép előtt zajlik. Csak pisilni kel fel onnan, vagy ha szomjas. Esetleg ha már nagyon unja magát. Az apjával szinte semmit nem kommunikálnak, ő még azt is hiszi magáról, milyen jófej hogy megengedi ezt a gyereknek. Otthon az anyjánál állítólag nincs ennyi számítógépezés így a gyerek nálunk éli ki magát. Na én most ennek nem látom sok értelmét. Azért jöjjön el hogy a gépet bújja. Apuka közben tv-zik, vagy tabletet nyomkod. Én meg ebédkészítés után nézek ki a fejemből, egyedül, mert ezek elvannak a maguk kis világába. Nyáron azért van gépezés, mert meleg van, télen meg mert nem lehet mit csinálni kint. Normális dolog ez? A gyerek 10 éves.
2016. nov. 5. 17:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Vicces,kedves kis story.
2016. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Az adott délutánokon veszed a kalapod-kabátod és mész a csajokkal kávézni, meglátogatod a szüleidet, elmész kiállításra, shoppingolsz...
2016. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
Jóvan.
2016. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Az apa el van, a gyerek el van ha játszik.Az apa élvezi,hogy nem kell a gyerekével foglalkoznia.Miért nem mondod a párodnak,hogy csináljon valami programot annak a szgény gyereknek.
2016. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
78%
Szervezz programot. Próbáld kimozdítani őket.
2016. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
4%

Szóval adott egy elvált apuka és a 10 éves fia, aki az Édesanyjánál él, de heti egy napra elmehet az Apjával.

Ekkor az Apja elviszi az aktuális nőhöz, akivel együtt él.


Bocs, nem írtad, házasságban életek?

Ez az egész szomorú, sajnos gyakori. Nem, ennek az egésznek nem így kellene lennie, hanem el sem szabadna válni egymástól!

2016. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Én is mindig "ezt" csináltam az apámnál, vagy gépeztem vagy tanultam vagy tv-t néztem. Mért ? Mert halálra untam magam és nem kötött oda semmi, nem volt szobám, gyűlöltem a helyzetet stb stb. Tessék kimozdítani és elvinni valahova, ahol jól érzi magát, különben pár év és nem heti 1 napra fog elmenni hozzátok, hanem fél évente fogjátok látni egyszer.
2016. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok és nem aktuális nő vagyok. Évek óta együtt vagyunk és ez megy. Szóvá tettem már, akkor egy ideig mentünk kicsit ide-oda, de volt sokszor hogy a gyerek onnan is haza akart menni hogy inkább gépezzen.
2016. nov. 5. 17:37
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Normális családban nincs így, csak ahol idióta szülő, jelen esetben a párod.
2016. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
71%
Nálunk is ez volt kb 15 éve. Én voltam a gyerek szerepében. A gépezés volt a fekete bárány, ha valami nem tetszett akkor gép megvonás. "Ne ülj annyit ott, nem normális, függő vagy, stb." Ma már felnőtt fejjel is azt mondom, hogy ha valaki gépezik, játszik, valami érdekli, akkor inkább terelni kellene ebben az irányba, és nem azon gondolkodni, hogy valami nem okés. Mindenkinek más a normális, van aki focizni szeret, van aki gépezni. Ennyi. Más kérdés, hogy a gépezőknél a hiányzó mozgást valahogy pótolni kell.
2016. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!