Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom gyereke ha itt van...

A párom gyereke ha itt van nálunk reggeltől-estig csak számítógépezik. Így kell ennek lennie?

Figyelt kérdés
Eljön hozzánk minden hétvégén 1 napra. Hozza az apja, a gyerek már ül is a géphez. Reggeli, ebéd a gép előtt zajlik. Csak pisilni kel fel onnan, vagy ha szomjas. Esetleg ha már nagyon unja magát. Az apjával szinte semmit nem kommunikálnak, ő még azt is hiszi magáról, milyen jófej hogy megengedi ezt a gyereknek. Otthon az anyjánál állítólag nincs ennyi számítógépezés így a gyerek nálunk éli ki magát. Na én most ennek nem látom sok értelmét. Azért jöjjön el hogy a gépet bújja. Apuka közben tv-zik, vagy tabletet nyomkod. Én meg ebédkészítés után nézek ki a fejemből, egyedül, mert ezek elvannak a maguk kis világába. Nyáron azért van gépezés, mert meleg van, télen meg mert nem lehet mit csinálni kint. Normális dolog ez? A gyerek 10 éves.
2016. nov. 5. 17:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%
A gyerek ottléte azt jelenti, hogy a felnőttnek kell programot csinálni a gyerek számára, szóval ez munka a javából. Társasjáték, kártya és hasonló közös foglalkozás.
2016. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
5%
Uccsó, csak azt is érdemes figyelembe venni, hogy a gyerek valószínű le sem tojja azokat a programokat. ;)
2016. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%
Az is baj hogy nem kell foglalkozni gyerekkel? Komolyan nem értem a nőket.Párja gyerekével kell foglalkozni az a baj vagy nem kell párja gyerekével foglalkozni ez a baj.
2016. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem normális.


Nem tudom, terveztek-e közös gyereket, de ha igen akkor kb erre számíthatsz vele kapcsolatban is majd.

2016. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem normális.
2016. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
28%

Az összes komment közül 14-es fogta meg a dolgot. De hogy le is pontozzátok... Pedig igaza van, erre számíthatsz, ha terveztek gyereket.


A gépezéssel meg nem az a baj, hogy örömét leli benne a gyerek, hanem az, hogy antiszociális jellemet formál és nem mellesleg egy 10 évesnél még akadnak veszélyek is, ha nincs kellően beállítva az a gép. Ugye érted mire gondolok.

2016. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem olyan nagy baj hiszen még csak 10 éves, ennyi idősen én is mindenféle játékokat játszottam , a laptop volt az életem , szerencsére a szüleim hagyták had jöjjek rá magamtól hogy ennél jobb dolgok is vannak, most csak akkor gépezek ha beteg vagyok vagy filmeket, sorozatokat nézek max. Azért nem anyámékkal társosjátékozom én sem :) de barátokkal, barátnőkkel kb. minden nap megyek valahova + nyelvvizsgára, sulira tanulok. Visszasírjátok majd a "kocka" időszakot amikor egy "nagyon jó este" után éjfélkor jön haza becsiccsentve a gyerek :D .A mi generációnk sem hülye ,hogy egy képernyő előtt élje le az életét :)


16/L

2016. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Heti egyszer elromolhat minden, nincs aram nincs gep vagy eppen van aram csak nincs internet vagy van mindketto csak a gep hibasodott meg. Lekapcsolod a fobiztositekot hatul es eszre sem veszi ha meg eszreveszi megdicsered es kovetkezo alkalommal csak kihuzod a kepernyo zsinorjat a konektorbol stb egyszer csak megunja a gepezest. Am tenyleg a 14 es megfogalmazasa megfontolando.
2016. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%

8.: Nem akarok beleszólni, de érdemes lenne összeházasodnotok. Saját gyereketek nincs?


Vagy 1 pasi 2 nőt birtokol? Jól értem?

2016. nov. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem engedném meg neki, hogy a gép előtt egyen. Talán arra a negyed órára kibírja a gép nélkül, amíg normálisan megebédeltek az asztalnál és beszélgettek.
2016. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!