Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti együtt tudnátok élni...

Ti együtt tudnátok élni apátokkal, ha 3,5 hónapra lelépett egy másik nőért?

Figyelt kérdés

Nos röviden tömören annyi hogy apám( akivel sosem volt szoros s jò viszonyom) lelèpett egy másik nőért..s anyám ha apám vissza akarna jönni visszafogadná. Erre en mondtam ,hogy ha ez megtörténik átköltözöm a mamámékhoz. Szerintetek en reagálom tùl? Ti mit tennétek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. nov. 5. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Az apád marad akkor is, ha "lelépett". Hogy miért tette, ez csakis az édesanyádra és rá tartozik.

Vannak esetek, amikor egy felnőtt is rosszul dönt.

2016. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Az en faterom evekre lepett le es meg kellett tanulnom egyutt elnem vele mert amikor visszajott szetszekalt mindenkit. Mindent meg lehet csinalni. A kerdes hogy mi a celod, meg hogy hany eves vagy mert nem mindegy hogy jogilag hova tartozol. De szerintem nem olyan sulyos a helyzet. Ahogy az elottem levo is irta hibakat a felnottek is vetenek. Ez van.
2016. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam volna. De amikor az én apám lépett le ugyanilyen okból, minket is magasról leszart.


Ha egy kapcsolat tönkremegy, az egy dolog. De minket sem keresett, velünk sem foglalkozott. Értem én, hogy kapuzárási pánik, de azért havonta 1-2x eszébe juthatott volna hogy vannak gyerekei.

2016. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
én igen. Nem a te párkapcsolatod. Mindenki a boldogságot keresi, ő ezt akkor jó döntésnek tartotta. Egyelőre nincs arról szó, ha jól értem, hogy vissza akarna menni, ezért a hisztéria egyrészt felesleges, másrészt tényleg nem a te dolgod megsértődni. Ez kizárólag anyukád reszortja lehet ebben az esetben.
2016. nov. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Koránt sem biztos, hogy valaha az életben vissza fog menni anyádhoz. Addig meg teljesen felesleges emiatt veszekedni. Elmondtad a véleményed, anyád is elmondta a véleményét, de azt nem tudjátok, hogy apád mit akar.

Gondolom, anyádnak most van épp elég baja, nem kell ezt neki felemlegetni. A legvalószínűbb úgy is az, hogy soha nem fog visszamenni hozzá.

2016. nov. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

5-össel értek egyet, a kérdés túlságosan is elméleti.

Amúgy NEKED mindig az apád marad, így a te szempontodból az kellene igazán számítson, milyen APA most, hogy anyád mellől lelépett. Hogy anyád visszafogadja-e mint férjet, az akkor is az ő magánügye, ha ez bekövetkezne. Gondolom, még kiskorú vagy, hogy így teszed fel a kérdést, tehát az elméleti válasz az, hogy ha a szüleid beleegyeznének, és a mamádék elvállalnak, akkor igen, elméletileg átköltözhetnél hozzájuk - mondjuk azt hiszem, az egész jobban fájna anyádnak, mint apádnak, és lehet neki elég baja enélkül is.

2016. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy hangzik, mintha apaként viselkedett volna. Elválni/szakítani joga van, de ha ettől hirtelen a gyerekei sem léteznek neki, én legfeljebb udvariasan levegőnek nézném.
2016. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudnál, csak nehezen. Igaz, hogy ez a szüleid magánügye, de a Te életedet is SÚLYOSAN érinti, normálisa, ha Te is féltékeny vagy, esetleg a földhöz vágsz dolgokat, mert Te is úgy érzed, hogy becsaptak, "megcsaltak", átvertek, sérelem ért életed egyik legfontosabb kapcsolatában. Ha felnőtt leszel, veled is megtörténhet ilyen és akkor nyilván egészen más lesz az aspektus. Természetesen viselkedsz, mint egy normális gyerek. nekem három lányom van, el tudom képzelni, hogy szétszednék az apjukat, aki abba rendesen bele is rokkanna... Fel a fejjel, hamarosan lesz jobb is! :)
2017. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!