Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Facebookon ellenőtizgetnek a...

Facebookon ellenőtizgetnek a szüleim 17 éves létemre! (? ) 17/f

Figyelt kérdés
Nekem mindig is kimaradt az életemből hogy elmegyek egy lánnyal fagyizni, mozizni. Soha nem engedtek el sehova. Soha nem voltam ittas,soha nem cigiztem.Itthon vagyok a 4 fal között és tanulok. Na de nem ez a lényeg. (Ezt már megszoktam hogy való életbe nem csinálhatok semmit)Facebookon csináltam egy új profilképet...lájkolta kb 5..6 lány erre anyám, szépen egyesével megnézi a lányoknak az adatlapját akik likeolják a képeimet..esküszöm nem merek lány ismerősöket fel venni facebookon..nálam itt lett kicsapva a biztosíték
2016. nov. 6. 14:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Eléggé régimódi szüleid lehetnek, gondolom egyke gyerek vagy és nem akarja, hogy anyuci pici fiát elrabolja tőle valami hülye kis ribizli csaj :D
2016. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Anyád féltékeny. Azt ajánlom nagyon gyorsan állítsd le. Apud milyen?
2016. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Apumat bírom ő nem ilyen van egy tesóm de ő 32 éves
2016. nov. 6. 14:49
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Én letiltanám őt
2016. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja meg ha írogatok valakivel elkezdi: kivel írsz, kivel írsz..nem mindegy neki?
2016. nov. 6. 14:53
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egyszer csinálta ezt. Tudja, hogy szeretek csajokkal lenni azt egyszer láttam, hogy megnézte a profilomon kik kommenteltek. 200~ likebol kepes volt kikeresni arc alapján azokat akiket haza hoztam. Akkor tiltottam le. Mondta nem csinál ilyet többet és feloldottam. Ennyi. Ne hagyd magad. Fater mindig ezt mondja.
2016. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Mondd nekik, hogy nem rájuk tartozik. Kezdj el lázadni, mert nem normális a viselkedésük. :/

20L

2016. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Mi köze hozzá? küld el pi.csába...
2016. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Én jóesetbe ha több napra lelépek küldök egy üzit mi az h nézi facebookod küld már el melegebb éghajlatra.
2016. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg hogy a magánéleted rád tartózik, és a csajos ügyeid is abba ne szóljon bele. Ha nem érti meg pedig letiltod. Ja és ha akarsz menni valahová egy lánnyal akkor apáddal beszéld meg utána meg ne pattogjon.
2016. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!