Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Facebookon ellenőtizgetnek a...

Facebookon ellenőtizgetnek a szüleim 17 éves létemre! (? ) 17/f

Figyelt kérdés
Nekem mindig is kimaradt az életemből hogy elmegyek egy lánnyal fagyizni, mozizni. Soha nem engedtek el sehova. Soha nem voltam ittas,soha nem cigiztem.Itthon vagyok a 4 fal között és tanulok. Na de nem ez a lényeg. (Ezt már megszoktam hogy való életbe nem csinálhatok semmit)Facebookon csináltam egy új profilképet...lájkolta kb 5..6 lány erre anyám, szépen egyesével megnézi a lányoknak az adatlapját akik likeolják a képeimet..esküszöm nem merek lány ismerősöket fel venni facebookon..nálam itt lett kicsapva a biztosíték
2016. nov. 6. 14:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Csinálj új profilt, és ne verd nagy dobra.
2016. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
De durva anyukád van. Ez szerintem enyhén beteges (bocsi). 4 évvel fiatalabb vagyok nálad, ráadásul lány, és anyukámnak eszébe nem jutna ilyeneket csinálni.
2016. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Kezdj el élni, csajozni. Egy fagyi vagy mozi nem a világ vége, ha nem ért anyud a szép szóból, akkor kérd meg apudat, hogy beszéljen vele.
2016. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
A barátom szülei is ilyenek voltak. De o megelegelte aztan jobal tobb szabadsagot kapott. Az a baj hogy hagyod magad. Nemsokara felnott vagy, es ha mindig szotfogadsz soha nem lesznek barataid illetve baratnod. Egyszeruen fogod magad es elmesz. Nem hiszem hogy ezert kiraknanak teged, bezarni meg nem zarhatnak be, mert akkor siman feljelentheted oket.
2016. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem, értem mi a problémád. Tiltottak valamit? Nem.

Szóltak valamit? Nem.

Az ellenőrzés az lenne, ha arra lenne kíváncsi, mit írsz másoknak privátban. Az, hogy ki lájkol valaki, az mindenki számára szabadon látható. Te még ugye senki más profilját nem nézted meg, ugye? :)


Amúgy meg lehet állítani, melyik postodat ki lássa. Rakd anyádat külön csoportba, és vele ne ossz meg mindent.

2016. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nagyobb probléma, hogy 17 évesen abszolút nincs semmi életed. Nem hiszem, hogy megtiltanák, hogy iskola után elmenj fagyizni vagy moziba.

A közösségi oldalak meg ilyenek, ha kiteszel valamit, bárki megnézheti, ahogy azt is, hogy kik kedvelték a posztodat. Ez egyszerű kíváncsiság, semmi beteges. Én is meg szoktam nézni csak úgy mások adatlapját, ha még nem ismerem az illetőt.

De ha pl. anyukád nem tud belépni a facebookodba, és nem is az ismerősöd, akkor be tudod állítani, hogy semmit ne tudjon megnézni az adatlapodon.

De ahogy már írták, tiltott valamit? Nem. Számon kért rajtad valamit? Nem. Beszólt valamit? Nem.

Szedd össze magad, mert ha ettől kimegy nálad a biztosíték, akkor nagyon nehéz életed lesz, amikor majd valódi problémákkal is szembesülnöd kell.

2016. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
21%

Az a durva, hogy itt mindenki rögtön elhordja az anyukát minden szemét, elmebajos vadállatnak, meg küldje el a kérdező a p**ába, meg feljelentés... komolyan, ti milyen elb**ott családban nőttetek fel, hogy nálatok így kell reagálni egy ilyen apróságra? Normálisak vagytok? Megnézte egy közösségi oldalon pár lány adatlapját, ÚRISTEN. Ez még rosszabb, mintha éheztetné, vagy verné a gyerekét, vagy esetleg nem venne neki számítógépet, okostelefont, és nem fizetné a számláját. Mert ugye ezeket mind a gonosz, aljas szülők teszik jófejségből, mert ugye senkinek nem lenne alapszükséglete a facebook.

A haverjaitokat, barátaitokat is elkülditek a francba, ha megnézik valamelyik ismerősötök adatlapját? Vagy csak a szülők ellen megy a lázadás?

Térjetek már észhez.

A kedves kérdező meg 17 éves létére elkezdhet diákmunkázni, elkezdhet normális életet élni a VALÓ világban, hogy jövőre már saját albérletbe mehessen, és ne kelljen elviselni a sátáni szülei ármánykodását. Akkor attól sem kell majd tartania, hogy esetleg az anyja felismeri a lányokat, akiket hazavitt...

Szánalom, milyen emberek vannak itt.

2016. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
anyád unatkozik és nagyon az életed része akar lenni. Nem lesz egyszerű a leválásod, de ha apád jó fej, minimális kárral megoldható a dolog.
2016. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
És megjegyzéseket is tesz, vagy csak passzívan nézegeti azokat a profilokat? Lehet, hogy egyszerűen csak érdekli, kiknek tetszel, mert nem mondasz el neki semmit ezekről a dolgokról. Beszéld meg vele, hogy neked ez rosszul esik, majd abbahagyja. Állj a sarkadra, ne befolyásoljon a viselkedése, ismerkedj, randizz. Nem hiszem, hogy van bármilyen értelmes érve ezek ellen, komolytalan indoklással meg nem kell törődni.
2016. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Barátom is letiltotta az anyját :D Ez ilyen..
2016. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!