Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy a szüleim...

Miért van az, hogy a szüleim mindenhova autóval mennek, felesegesen használják, nekem meg nem adják oda a fontos dolgaimhoz, és bicajjal vagy gyalog kell mennem ilyen időben is?

Figyelt kérdés

Anyám is arra hivatkozik, hogy nincs gázolaj az autóban...csak azt nem tette hozzá hogy kijárta, tegnap egész nap csak kocsikázott.

Szerintem ez csak egy ál indok, főleg, mert mondtam, hogy tankolok bele, azt mondta nem mehetek vele, szerintetek ez miért van?


A bökkenő csak az, hogy nagyszüleim vették nekem az autót, csak anyám nevére iratták rá.


2016. nov. 7. 08:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen anyám is, ő a másik utcára napsütésben autóval megy, de apám ha szakad az eső sem viheti el, mert van esernyő és lehet gyalogolni is! Es apának van 20 éve jogosítványa, anyának 1.De utálom az ilyen önző embereket.Majd veszel magadnak autót, ne fogadd el tőlük mostmár meg ha adnák sem.
2016. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

"lehet nincs meg olyan gyakorlatod a vezetesben"

Aha. És hogy a túróba legyen, ha nem engedik vezetni?

Gyalogolni meg bicajozni pedig tényleg jó, én is ha tehetem, akkor bicajjal megyek a-ból b-be, de azért 40 km-re kicsit sok lenne eltekerni, illetve fagyban-esőben-szélben nem fogok azzal menni sehova.

2016. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Az ember a feleségét és a kocsiját nem adja kölcsön. Te nem ismered ezt az alapszabályt?
2016. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Az autó személyes használatú tárgy, ugyanúgy mint a bugyi, vagy az alsógatya. Azt sem kérjük kölcsön. A kocsiban ráadásul könnyen kár eshet úgy is, hogy nem te tehetsz róla, amit a biztosító sosem térít meg. Örök neheztelés lehet belőle, ezért aztán értelmes ember fejében meg sem fordul, hogy kocsit kérjen kölcsön ismerőstől.
2016. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Oké hogy itt mindenkinek saját kocsija van, de komolyan soha az életben nem hallottatok még olyanról, hogy 1 család = 1 autó, és közösen használják??
2016. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!