Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám elolvasta a naplómat!...

Apám elolvasta a naplómat! Most hogy viszonyuljak hozzá? 17/L

Figyelt kérdés
A naplómat mindig a két matracom alá teszem, és amúgy sem szoktak a szüleim bejönni a szobám a, de most apám valamiért bement, és átkutatott mindent, pedig semmi okot nem adtam rá. Úgy gondolom hogy normális lány vagyok, nem bulizok, drogozok, iszok, semmi ilyen, és a naplóban leírtam hogy viszonyom van egy idősebb férfivel. Amiről nyilván nem tudtak. És most ki van akadva, de én is, hogy hogy tehetett ilyet, hogy áttúrta a szobámat, és mint kiderült a levelezéseimet is olvasgatja. Azt nem tudom hogyan. Most mit tegyek?
2016. nov. 9. 21:34
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
91%

Én suliban szakkörön oroszt tanulok, és egy ideig azt csináltam, hogy magyarul, de orosz betűkkel írtam a naplóba. Nem sokan ismerik a cirillbetűs kézírást. :D


16/f

2016. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

#20 honnét tudod, hogy nem olvassák

#21 jó ötlet, szerintem én is alkalmazni fogom

2016. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Tudom, mert akkor másként viselkednének, meg észre lehet venni, ha hozzányúlnak a cuccaidhoz. Látszik, miről tudnak, miről nem. Meg azt se tudják, hogy írok-e.
2016. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Na ezert nem kell kutakodni masok cuccai kozt... Kb ennyit mondanek. Es termeszetesen minden rosszat felhanytorgatnek amit barki ellen csinalt eleteben. Hogy ne o papoljon mar nekem. Addig provokalnam amig fel nem kepel, aztan megmondanam,hogy latod, te ilyen vagy. Na ezert nem osztok meg veled semmit az eletembol, es ez azt hiszem egy darabig most nem fog valtozni...
2018. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!