Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám elolvasta a naplómat!...

Apám elolvasta a naplómat! Most hogy viszonyuljak hozzá? 17/L

Figyelt kérdés
A naplómat mindig a két matracom alá teszem, és amúgy sem szoktak a szüleim bejönni a szobám a, de most apám valamiért bement, és átkutatott mindent, pedig semmi okot nem adtam rá. Úgy gondolom hogy normális lány vagyok, nem bulizok, drogozok, iszok, semmi ilyen, és a naplóban leírtam hogy viszonyom van egy idősebb férfivel. Amiről nyilván nem tudtak. És most ki van akadva, de én is, hogy hogy tehetett ilyet, hogy áttúrta a szobámat, és mint kiderült a levelezéseimet is olvasgatja. Azt nem tudom hogyan. Most mit tegyek?
2016. nov. 9. 21:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem kamu. Velem is megtörtént ugyanez 19 évesen, és mai napig írom a naplóm (21 vagyok).

Elég zárkózott típus vagyok, és miután elolvasták, úgy éreztem, "levetkőztettek" gondolati síkon, mintha meztelenül kellene előttünk járnom, pedig viszonyom sem volt akkor senkivel, nem találtak benne semmi szaftosat, csak a véleményem írtam le filmekről, osztálytársakról, meg ilyenek.

Mai napig nem értem, hogy árulhattak el ennyire, és nem tudtam nem éreztetni velük, hogy haragszom rájuk emiatt. Megromlott a viszonyunk, és elköltöztem.


Segíteni sajnos nem tudok, csak leírtam, hogy ne érezd magad egyedül :)

2016. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
Apád oltári hülye. Fogalma sincs mit okoz ezzel a hülye kíváncsisága miatt. Ez lelki erőszak.
2016. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Andy Vajna :D
2016. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyáltalán nem gáz a naplóírás, nekem is van. És nekem is vannak benne olyan titkaim, amit nem szívesen teregetek ki mindenkinek. Szerintem a 10 év korkülönbség sem gáz. A legjobb barátom nagyszülei között 25 év a korkülönbség. Viszont az tényleg nincs rendben, hogy kiskorú vagy és nem számolsz be a szüleidnek arról, hogy hány evvel idősebb a pasid. Nem azt mondom, hogy mindenegyes pasidrol be kell szamolnod, hisz mar ahhoz nagy vagy, de azt azért mondhattad volna nekik, hogy 10 evvel idősebb nálad.
2016. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%
Én is írok naplót, pedig 23 éves vagyok. Nem azért ír naplót az ember, hogy lebukjon, azt azoknak mondom, akik szerint baromság, hogy leírod a titkaidat. Én pl. amikor betelik, visszaolvasom, és nagyon érdekes elolvasni, miken kéne változtatnod, mik történtek. Volt olyan, amit nem írtam le, és máig bánom, mert már nem látom utólag tisztán életem azon korszakát. Én írok is, mármint szépirodalmat, ahhoz a napló hasznos lehet. és mindig írok: írok, ha bajom van, és írok pl. kritikákat is, nem publikálom, csak szeretem leírni a véleményem ahelyett, hogy másokat untatnék vele.
2016. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
5%

Szüleid szutykok.

Nem tudnak gyereket nevelni.

2016. nov. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Amikor 20 éves korom körül kiderült, hogy anyám régóta olvasgatja a naplóimat, örökre megharagudtam rá. Soha többé nem osztottam meg vele semmi bensőséges részét az életemnek. Igaz, akkor már csak 6 évünk volt együtt. Nagyon haragudtam. Utólag azon gondolkodom, hogyan hihettem azt valaha is, hogy nem fog beleolvasni? Sajnos már abban se vagyok biztos, hogy a lányom naplójába nem fogok olykor belekukkantani. Én nagyon fogom félteni, ha tizenéves lesz...Nagyon nehéz korszak. Na mindegy, most még kicsike.
2016. nov. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha nem bízik benned eléggé akkor mi lessz később majd minden lêpésedről be kellj hogy szàmolj!? Az ilyen szülők nem tartjàk tiszteletben a gyerekeik magànszféràjàt szomorú megha félt is stb
2016. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Számítógépen kell írni naplót,fáljba,és le lehet védeni jelszóval,sőt el is lehet rejteni,felhőbe tölteni,szinte biztos,hogy senki nem fogja elolvasni,megtalálni.
2016. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
82%

Én állandóan írok, naplót, regényeket stb., de ezek szerint csak az én szüleim a megbízhatók. Mondjuk apám egyik pendrive-ján egyszer találtam egy írást saját magamtól, de nem tudom, hogy került hozzá.

Amúgy, akik tudják, hogy a szüleik a naplójukat olvassa, azok miért mondják el, hogy írnak naplót? vagy miért nem írnak bele direkt random hülyeségeket?

2016. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!