Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám őket leállítani,...

Hogyan tudnám őket leállítani, hogy ne kérdezősködjenek erről?

Figyelt kérdés

Múlthéten történt velem egy számomra nagyon megrázó dolog (az ismerősök elkerülése érdekében privátban mesélem el, ha valakit esetleg érdekel) és a szüleim is sejtik, hogy valami nincs rendben. Amikor kisebb voltam nagyon rossz volt a kapcsolatunk, olyanokat tettek, hogy megingott bennük a bizalmam és legutoljára amikor segítséget kértem tőlük csak rosszabbá tették a dolgot.

Ez a helyzet eléggé rossz már most is és elég nehéz lesz feldolgoznom, de egyszerűen nem megy, nem tudom nekik elmondani.


18/L


2016. nov. 10. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha kérdezősködnek, akkor valószínű érdekli őket, és szerintem neked is jobb lenne, ha beszélnél róla, és nem fojtanád el magadban.
2016. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Sziia! Engem érdekelne a sztori. Ha gondolod írj,és keresünk rá megoldást.
2016. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Szia,nekem is leírhatod, ha tudok segítek!
2016. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Szia! Ha szeretned nekem is leirhatod, ha pedig tudok akkor mindenkepp probalok majd neked segiteni.
2016. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Engem is érdekelne. Szívesen segítek bármiben, ha tudok!

21/L

2016. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!