Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha ennyire nyílt...

Normális ha ennyire nyílt kapcsolatom van anyukámmal?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, ha a koromat kérdeznétek.

Mindent megtudok mondani neki, előtte is öltözöm.

Simán megmondtam, hogy megjött a menzeszem, és mielőtt bárki ítélkezne, nem vagyok szűz. De megerőszakoltak, és azt is egyből elmondtam neki.

Egy éve cigizek, és előtte kezdtem cigizni.

Jó, mert nem tilt el a dolgoktól, de felvilágosít a veszélyekről, még se avatkozik közbe az életembe.

Még azt is elmondtam neki egyből, hogy lehet biszexuális vagyok. (nem kizárt). Viszont olvasgatom, hogy mások nem tudnak ilyen nyíltan beszélni a szüleiknek.

Apunak én se...

A nővérem 30 éves (anyu 50) a nővéremmel még azt is kibeszéltük, hogy egyszer volt lánnyal, meghogy hogyan szokott szeretkezni.

Teljesen normális családból származok, de nálunk ez a természetes.

Pl van, hogy alkalmattán a nővérem meglep egy kis alkohollal is, mert azt mondja, ő is volt kamasz, és át érzi a helyzetem. Amolyan barátnő kapcsolatban vagyunk.

Nem vagyok alkoholista! Két, három havonta lecsúszik pár korty, de ilyen korban kinek nem? És még így is jó tanuló vagyok, szóval nem épp a vesztembe rohanok, csak megtanultam kissé szórakozni is.

De ez normális?



2016. nov. 12. 16:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Normális, nyugi. :) Vannak családok, ahol nincs semmi bizalom, míg máshol sokkal nyitottabbak. A tied az utóbbi. Nincs ezzel semmi baj.
2016. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
81%
Ja normális
2016. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%
Na, ma a 14 évesen megerőszakoltak jönnek tömött sorban... az előbbi örökbefogadták a tesóm, jön az örökségért mesében is...
2016. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez még mindigg jobb, mint azok a családok, ahol a gyerek fél a szüleitől pénzt kérni tamponra. Nem is jó az, ha sok tabu téma van egy családon belül, mert ha nem a szüleivel, akkor ki mással beszélhetne meg az a fiatal egyes intimebb dolgokat.
2016. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
80%
Normálisnak nem mondanám hogy normális (SAJNOS !!!),mert sokan nem képesek ilyen jó kapcsolatot ápolni az anyjukkal, de igenis kedvező, nagyon jó hogy ilyen viszonyt ápolsz anyukáddal.
2016. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
Én ilyen kapcsolatban vagyok anyunmal..
2016. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem normális. Bár nem öltöznék az apám előtt ha lány lennék. Bár fiú vagyok, még így sem teszem :D

Az én nővérem és anyám vannak ennyire jóban, hogy mindenki előtt simán beszélnek a női bajukról, szexről, egymás előtt õltõznek, sőt simán leveszik a melltartójukat még akkor is ha én bent vagyok a szobában. Ez engem nagyon idegesít úgyhogy azonnal nyomulok kifelé.

Nálunk a wc/fürdő ajtón van zár, de ők ezt nem használják.. de még az ajtót sem. Egyáltalán nem csukják be, ha pisi, ha kaki. Mindig rájuk szólok, hogy legalább az ajtót csuknák be, de nem.

Szóval szerintem normális, rengeteg családban lehet ilyet találni :D

Bár a cigitést nem érten felőled :S Nem a kor miatt, hanem amúgy is. Családunkban mindenki dohányos kivéve én. Nem értem mi benne a jó.

17/F

2016. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

# 4/


Természetesen itt a Gyakorin, mindenkivel! Jó?

Kell a forgalom az oldalnak!!!

Dááá!!!

2016. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy mindent meg tudsz vele beszélni tabuk nélkül normális, sőt ez az ideális. Az viszont, hogy szemet huny a cigizés és az ivás felett is, nem normális. A gondolkodása alapján ő is tini szinten lehet, ha nem fogja fel hogy egy fejlődő szervezetnek nem kéne drogokkal tömnie magát - talán épp ezért is jöttök ki ennyire, mert agyilag egy szinten vagytok. Csak sajnos ennek majd te iszod meg a levét, ha az egészséged a jövőben rámegy a cigire meg a piára.
2016. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
55%
Jó lehet nagyon :D Ha én így el merném mondani anyumnak, hogy biszex vagyok... :'D 15/l
2016. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!