Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha ennyire nyílt...

Normális ha ennyire nyílt kapcsolatom van anyukámmal?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, ha a koromat kérdeznétek.

Mindent megtudok mondani neki, előtte is öltözöm.

Simán megmondtam, hogy megjött a menzeszem, és mielőtt bárki ítélkezne, nem vagyok szűz. De megerőszakoltak, és azt is egyből elmondtam neki.

Egy éve cigizek, és előtte kezdtem cigizni.

Jó, mert nem tilt el a dolgoktól, de felvilágosít a veszélyekről, még se avatkozik közbe az életembe.

Még azt is elmondtam neki egyből, hogy lehet biszexuális vagyok. (nem kizárt). Viszont olvasgatom, hogy mások nem tudnak ilyen nyíltan beszélni a szüleiknek.

Apunak én se...

A nővérem 30 éves (anyu 50) a nővéremmel még azt is kibeszéltük, hogy egyszer volt lánnyal, meghogy hogyan szokott szeretkezni.

Teljesen normális családból származok, de nálunk ez a természetes.

Pl van, hogy alkalmattán a nővérem meglep egy kis alkohollal is, mert azt mondja, ő is volt kamasz, és át érzi a helyzetem. Amolyan barátnő kapcsolatban vagyunk.

Nem vagyok alkoholista! Két, három havonta lecsúszik pár korty, de ilyen korban kinek nem? És még így is jó tanuló vagyok, szóval nem épp a vesztembe rohanok, csak megtanultam kissé szórakozni is.

De ez normális?



2016. nov. 12. 16:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
40%
Ha nektek így jó, akkor normális.
2016. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Az én kapcsolatom is elég nyitott az anyukámmal. Igaz nem ennyire, mint a tiéd, de ilyenekről, hogy menzesz, meg szex, meg a vőlegényemmel való kapcsolat meg bármilyen intimebb dolog én is könnyen beszélek vele. A tesóimmal már nem annyira, de valszeg velük azért nem, mert fiúk :)

Normálisnak nem mondanám, mert sajnos én a mai világban azt látom, hogy a normális az amikor a csajok 12 évesen már isznak (keményen), buliznak hajnalig és minden második fiúval lefekszenek....

2016. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
36%
Tuti kamu. Ha megerőszakoltak volna, akkor nem számolnál be erről ilyen lazán.
2016. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Anyuddal jo, h ilyen bizalmi a viszony, de a 30 eves noverednek szerintem tulzas ilyen mertekig beavatnia egy 15 evest a dolgaiba. Az oszinteseg, teljes elfogadas nagyon jo es koztetek megvan. De meg kell mondjam h nekem van vmi fura a csaladotokban
2016. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%
15 éves gyerek cigizik ,alkoholizál, meg is erőszakolták már és még kétes a nemi identitása is ,mert neki mindegy fiú avagy lány a partnere hiszen az ő szíve olyan nagy. Igazi mintaszülők akik nevelik és felügyelik ,de tényleg, példaértékű anyja van,remélem mindenkinek ilyen jut majd a jövőben és egyre szebb lesz a világ!
2016. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
32%
Szomorú sorsú leányka. Remélem/szurkolok, hogy nem lesz belőled prostituált
2016. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
96%

Jó, hogy anyukáddal sok dologról beszélgethetsz. Ez normális. Valami gond azért van nálatok, ha ennyire zavaros a szexuális beállítottságod. (Ez lehet a megerőszakolás vagy a nővéred szexuális életének túlságosan nyílt beszámolóinak- szerintem nem 100-s ő se, ha ezt ecseteli neked)


Jobb lenne, ha anyád anya lenne inkább, mint barátnő. Így nem csak meghallgatna, de rendet is tehetne a fejedben. Megerősítem: a közvetlen jó kapcsolat JÓ, de a mindent engedek hozzáállás VESZÉLYES.

2016. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz neki túl fontos ha engedi a dohányzást.
2016. nov. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
16%

Minél nyiltabb, annál jobb. 100%osan nyiltnak kéne lennie. Nálatok e szám közel 95.. ha nem haladja meg.

Anyudnak egy mély gratulációm. Sokak követhetnék példáját.

2016. nov. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
85%
Egy gyereknek nem barátnője kell, hogy legyen az anyja, hanem aki felneveli, megvédi, gondoskodik. Nehéz bármit is mondani, mert nem ismerlek, de a leírtak alapján anyukádnak inkább gatyába kellene ráznia, nem haverkodni veled.
2016. nov. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!