Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyámat,...

Hogyan győzzem meg anyámat, hogy elengedjen az orvoshoz?

Figyelt kérdés
17 vagyok, pár hete már fájdogál a hasam. Annyira nem vészes, de zavar, és szeretném kideríteni hogy mi az oka. Ma mondtam az anyámnak, hogy holnap be szeretnék menni a dokihoz, pénteken úgyis csak 6 óránk vannak, azok sem nehezek, viszont ő azt mondta hogy ne menjek el, mert tuti azért fáj az alhasam, mert nem eszem "főtt kaját", hanem sokszor csak szendvicseket. Másik válasza az hogy neki is fáj a hasa, de ő sem megy el az orvoshoz. Arról én meg nem tehetek hogy azért nem megy el az orvoshoz, mert az nem tud neki mondani semmi használhatót.

2016. nov. 17. 17:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy. Halj meg, ha annyira életképtelen vagy, hogy 17 évesen még engedélyt kell kérned, hogy orvoshoz menj.
2016. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
33%
szerintem csak egyszerűen sz@rj anyádra és menj el dokihoz, az majd ad egy igazolást arra a napra.
2016. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
38%
És mindig csak szendvicseket eszem, és nem fáj a hasam. Kétlem, hogy az lenne az ok.
2016. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
45%
Az epp eleg, h fajdogal... Nem normalis, h faj. Menj dokihoz minel hamarabb! Sulyos betegseget is elcsiphetsz meg az elejen es nem sulyosbodik. Ilyen anya-gyerek kapcsolatban egy kezdodo gyomorfekely is befigyelhet.
2016. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
46%

Picit.. anyámasszony katonája vagyok.

Talan eloszor ebbol kellene kigyogyulnod.

2016. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Refluxom van. Anyám szerint az is lehet, hogy ideges típus vagyok.


Beszélgettem vele, és szerinte ha nincs olyan tünetem (se hasmenés, se vér a székletem, se semmi) akkor felesleges dokihoz menni, mert felírna probiotikumot, amit amúgy szedtem de nem sokat használt. Nem tudom. Lehet a stressz, vagy a sok junk-food, mivel finnyás vagyok.

2016. nov. 17. 19:21
 17/31 anonim ***** válasza:
78%
A refluxnak sokszor van köze az idegességhez. Ha valóban refluxod van, mert ezt nem tudjuk és mint ahogyan előttem is írták a nőgyógyászatitól az urologiaiig bármilyen háttere lehet egy hasfájásnak, nagy eséllyel maximum egy laborra küldd el a házidoki és nem is gondolom, hogy verned kéne az ajtót a gasztroenterológiai beutalóért, mint ahogyan itt ajánlották. Enyhe refluxnál érdemes lenne megfigyelned, hogy milyen étel után van több savad, fáj a hasad és attól tartózkodni. Rennie-t nyugodtan szedhetsz rá ha hat, illetve nekem jó volt még a salvus gyógyvíz, 500 ft a gyógyszertárban.
2016. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Óh még májusban voltam dokinál a gyomrommal, akkor csináltak gyomortükrözést, ott mondta az orvos hogy refluxom van. Viszont nekem csak az alhasam feszül, ott a vastagbelemnél, meg a WC-n érzem hogyha erőlködöm hogy a köldököm alatt, a jobb oldalon feszül valami.
2016. nov. 17. 19:37
 19/31 anonim ***** válasza:
56%
És akkor miért nincs annyi eszed, hogy normálisan egyél? Van, aki érzékeny rá, fájhat attól is a hasad. Anyád valószínűleg nem hobbiból főzöget, hanem, hogy legyen mit enned...
2016. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Normálisan? Hazaérek átlag olyan 14:30 körül, eszek olyan 10 percig gyorsan, kapkodva ha anyu azt főz amit szeretek, ha meg nem akkor csinálok melegszendvicset, utána tanulok 30 percet 1 órát, és gépezek.


Amúgy sem hiszem, hogy a reflux kihatással lenne az alhasamra.

2016. nov. 17. 19:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!