Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyámat,...

Hogyan győzzem meg anyámat, hogy elengedjen az orvoshoz?

Figyelt kérdés
17 vagyok, pár hete már fájdogál a hasam. Annyira nem vészes, de zavar, és szeretném kideríteni hogy mi az oka. Ma mondtam az anyámnak, hogy holnap be szeretnék menni a dokihoz, pénteken úgyis csak 6 óránk vannak, azok sem nehezek, viszont ő azt mondta hogy ne menjek el, mert tuti azért fáj az alhasam, mert nem eszem "főtt kaját", hanem sokszor csak szendvicseket. Másik válasza az hogy neki is fáj a hasa, de ő sem megy el az orvoshoz. Arról én meg nem tehetek hogy azért nem megy el az orvoshoz, mert az nem tud neki mondani semmi használhatót.

2016. nov. 17. 17:48
1 2 3 4
 31/31 gömbicica ***** válasza:

Refluxxal kapcsolatban olvastam egy cikk hozzászólását.

érdekes volt!

talán hasznos lehet másnak is.


"..Ehhez a cikkhez, azért szólok hozzá, mert hat évig vegetáriánus voltam. Imádok vega lenni...De valamiért nagyon beteges lettem, gyomorfekély, reflux, illetve az epémmel is voltak problémák. Egy természetgyógyász azt mondta, hogy legalább zsírt kezdjek el enni, illetve kevesebbet kevesebbszer, mert addig az orvosaim ajánlására napi ötször ettem, amitől mégjobban kijött a refluxom. Napi két főétkezésem volt, amiből egy általában a reggeli a zsíroskenyér volt. Ebédre kicsi gyümölcs,és normális vacsora. Mára kutya bajom. Ami még érdekes, hogy az az edényem amiben az rántott dolgaimat készítettem olajjal természetesen, miután áttértem a zsírra egy hónapon belül tiszta volt, könnyen elmosható...A zsír csökkentette a hányingeremet, és én nem tudom hogyan, lehet bevonja a gyomrot is, de helyrejöttem:))"


[link]


az biztos, hogy az olaj sok bajnak a forrása.

sose felejtem el, mikor én is bedőltem a hülyeségnek.

Anyósom zsirral főzött, és borzasztó nehezen állt át az olajra :(

A zsirnak egy fenéje van, nehezebben "kezelhető", mint az olaj. Azt ugye csak kilöttyintjük az üvegből, a másikat kanalászni kell.


Én még gyerekkoromban zsirt használtam, igaz saját állatok feldolgozásából származott :) régi szép idők!!

2016. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!