Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nemtámogatnak a szüleim?...

Miért nemtámogatnak a szüleim? Fiatal felnőtt vagyok huszas eveim elején a szüleimmel kakom de szeretnek elkoltozni. Van munkam es vegzettsegem viszont, iszonyat dragak az alberletek

Figyelt kérdés
Van egy belvarosi lakasuk örököltèk.Szeretnek beköltözni de anyukamek nem engedik pedig mondtam h kifizetnema a koltségeket rezsi stb..Miért ilyenek? Segítek,mindenben normalis megbízhat làny vagyok .Most végeztem ax egyetemen végig dolgoztamne nem élősködtem rajtuk.Ez szerintetek normalis h meg penz ellenében sem lakhat ott a lanyuk,persze ideiglenesen gondoltam nem örökké.Jah es nincs kiadva sem eladasban sem gondolkodnak.

2016. nov. 17. 21:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnak elengedni, talán támaszkodnak rád. Nélküled nagyon megváltozna az életük, kettőjük kapcsolata és ettől félnek. Sok ilyen szülő van, és ha nem állsz a sarkadra, soha nem engednek. Mindenképp költözz el albérletbe, aztán majd megenyhülnek és talán segítenek is.
2016. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen erre en is gondoltam ,persze csak szar erzes h ugymond mehetne siman minden vegulis egy csalad vagyunk erre en inkabb fizessek egy idegennek ,dobjak ki sokkal több pénzt ,mikor tudnanak segiteni vicc az egesz ..en biztos nem így fogom nevelni es tamogatni a gyerekem
2016. nov. 17. 21:53
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen erre en is gondoltam a feszek kirepuloa dologra de mar nagy teher veluk lakni nem erzem jol magam beleszolnak mindenbe iranyitani akarnak..Nekem kell lepnem most megerősitest kaptam.
2016. nov. 17. 21:55
 14/21 anonim ***** válasza:
21%
Nincs kiadva az a lakás véletlenül ? Vagy nem adták el titokban ?
2016. nov. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%

Ha ki van adva a lakás, és ebből rendszeres jövedelmük van, amivel számolnak, akkor megértem. Ha ugyanabban a városban van, mint ahol most laksz, akkor nyilván felesleges luxusolásnak gondolják, hogy az ő kárukra akarnál önállóságot játszani.

Ha üresen áll, akkor nem értem.

2016. nov. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Üresen àll nincs ekadva hisz takarítani rendszeresen atkuldenek .
2016. nov. 18. 06:32
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt csak az segít, ha rájönnek, te mindenképpen szerertnél elköltözni. A következőt ajánlom:


Kezdj el nézegetni albérleteket, nyomtass ki pár hirdetést és vidd oda nekik, kérdezd meg őket, hogy szerintük melyik volna neked megfelelőbb. Ha látják, hogy a kislányuk így is, úgy is kirepül a fészekből, szerintem engedni fogják, hogy legalább időlegesen odaköltözz.

2016. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

ez nekem is elég furcsa,ha van egy lakásuk,ami ráadásul üresen áll,akkor nem egyértelmű,hogy az egy szem gyereküknek felajánlják,hogy költözzön oda?

de lehet csak az én családom ilyen..

annyit tennék a helyedben,hogy gyűjtenék és elmennék egy kisebb albérletbe,amit ki tudok fizetni. ha ott élsz 1-2 hónapot, hátha leesik a szüleidnek,hogy akár az üres lakásban is lakhatnál, nem kéne havi 50-100 ezret kifizetned egy vadidegennek akkor.

gondolom most féltenek,nem akarják hogy elköltözz,életképtelennek tartanak,nem hiszik hogy egyedül boldogulnál stb.. szerintem bizonyítsd be az ellenkezőjét,hátha felajánlják akkor a lakást

2016. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha ilyenek, akkor biztos lakbért kérnek a lakásért. Én - ha ez bekövetkezik -, a helyedben tök ártatlan arccal az egész rokonságnak elmesélném, hogy anyuék sokat kérnének tőled lakbérnek, nem tudod kivenni az ő lakásukat, inkább olcsóbbat kerestél. Ki lesz akadva az összes rokon, hogy milyen emberek.
2019. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Amikor kérdezted, hogy beköltözhetsz-e, és azt mondták nem, valami indoklás biztosan elhangzott. Mit mondtak? Egyébként többé ne takarítsd. Ha küldenek, mondd azt, hogy ha nem adják oda neked, akkor pucolni sem fogod.
2019. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!