Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudok már mitkezdjek...

Nem tudok már mitkezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Anyámról van szó! Semmiben nem akar nekem segíteni! Sose mondhatnám azt, hogy igazi anya volt! Habár sérthetettlenek voltunk és megvédett mindig minket, de sosem takarított ránk! 13 évesen én már magamra mostam! Még akkoribban főzött is! Mostmár ott tartunk, hogy a testvéreim különköltöztek és már nem akar semmit sem csinálni! 22 éves vagyok! Dolgozom, hol 12 órában hol 8 órában, és mindig arra jövök haza, hogy a ház koszos és a főznivaló az asztalon, nincs kifőze! De ha benézek anyára a számítógép elött röhög, vagy alszik.. Többnyire csak ezt a 2 dolgot hajlandó csinálni! Vannak betegségei tudom, de nem várhat mindennel rám! Azt mondja amikor segítséget kérek, hogy hagyjam őt békén a háztartás az én dolgom. Sehová nem jár, mindig itthon ül. Apa is azt mondta, hogy már nem bírja elviselni! Mondjuk veszekedős nagyon! Mit csináljak? Nem keresek annyit, hogy különtudjak menni!

2016. nov. 18. 12:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Rohadt jó lenne, ha nem dobálózna mindenki azzal, hogy depressziós valaki, a lustaság és életuntság nem depresszió. A depresszió egy komoly mentális betegség, aminek a komolysága el van bagatellizálva, mert manapság már mindenki depis. Emiatt a társadalmi megítélése és a valós betegek tényleges kezelése megy félre.

Emellett még az is lehet, hogy a kérdező anyjának is depressziója van, de abból ezt nem lehet leszűrni abból, amit tudunk róla, sőt, ha többet tudnánk se lehetne, mert nem orvosok vagyunk!

2016. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj semmit helyette! Moss és főzz csak magadra és csak a te szobádat tartsd rendben. Ha kérdőre vonnak, mond, hogy fáradt vagy mert munkából jössz, így csak magadat tudod ellátni. Amennyire teheted ne tartózkodj otthon csak aludni és a szükséges tennivalóidat végezd el.

Figyeld a lehetőségeket és amikor alkalmad nyílik akkor mihamarabb ( akár barátnőddel együtt vagy a pasidhoz )költözz el otthonról.

2016. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!