Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Programok Édesanyámmal? .

Programok Édesanyámmal? .

Figyelt kérdés
Édesanyámnak egy régebbi autóbalesetben lebénult a bal lába, mankóval jár. Egy iskolában tanárnő. Nagyon jó a kapcsolatom vele, a legjobb barátnőm. Milyen programokat szervezhetnék vele? (16, lány)

2016. nov. 20. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mozi, cukrászdába elmenni egy sütire beülni valahová kávézni.(:
2016. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van havi 1x vagy ha úgy érezzük többször egy "női nap" amikor nincs program csak együtt vagyunk. Beülünk egy cappucinora vagy egy cukrászdába. Vásárlás, mozifilm , séta a parkban, üldögélés- beszélgetés a szabadban. Ha nehezen mozog akkor üljetek le otthon csinálj neki egy teát és beszélgessetek. Nálam van úgy , hogy csak leülök olvasni vele szembe. A filmezés otthon is jó. Közös sütögetés. ( kérd még ,hogy tanítson meg egy receptre) .Akármi jó ha együtt vagytok
2016. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. 15/ L
2016. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmehettek színházba, moziba, vagy csinalhattok egy csajos napot, elmetek vásárolni még hasonlók. De szerintem annak is orulne, ha sütnel neki valami finomat aztan csak beszelgeznetek.
2016. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszia a válaszokat, még várok egyéb ötleteket is. :) szerintetek hogyan menjek el vele vásárolni, elég kellemetlenül érzi magát, mikor vásárlásról van szó... E ellen nem tudom mit tehetnék
2016. nov. 20. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Társasjátékozni?
2016. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én imádtam például anyukámmal régebben felülni egy vonatra és elmenni valahova a fenébe egyet mászkálni kicsit megszabadulni a városunktól, a mindennapi élettől

Pakoljatok kaját, innivalót, pénzt aztán go ☺

2016. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!