Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudnátok nekem segíteni abban...

Tudnátok nekem segíteni abban hogy mit kezdjek az édesanyámmal aki folyton engem szapul?

Figyelt kérdés

Az anyámnak soha semmi nem jó. Mindig csak engem talál meg. Folyton azt mondja nekem hogy kitetet a gimiből, meg hogy intézetbe rakat. Van olyan nap amikor egyáltalán nem lehet vele beszélni.. Van olyan amikor tök jól el vagyunk.


DE NEKEM MAR ELEGEM VAN ABBÓL HOGY NEKI SOHA SEM TETSZIK SEMMI.. Pl: egész nap takarítok a házba elmosogatok, felseprek konkrétan az egész lakást rendbe vágom és mikor hazaér akkor nekem áll azzal hogy én milyen lusta vagyok és hogy egész nap semmit nem csinálok. Azt sem nagyon szereti hogyha este egy kicsit merek zenét hallgatni vagy filmet nézni.. azt sem szereti ha azzal foglalkozok amit szeretek.. Az ő véleménye szerint én egy utolsó senki vagyok akiből úgysem lesz senki..


De bezzeg mások előtt eljátsza hogy húú de szeret. De én már unok itthon lenni.. alig várom hogy el tudjam magam látni és elmehessek még a városból is..



2016. aug. 6. 17:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Minek csinálnak gyereket az ilyenek?


Én megmondaném az ismerősök előtt, hogy "na de anya, tegnap nem azt mondtad hogy egy utolsó senki vagyok? Azt mondtad hogy semmire nem vagyok jó, pedig kitakarítottam, rendbe raktam az egész házat amire haza jötél. Most akkor miért mondod ezt az ismerősöknek?"

2016. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha ennyire semmire sem tart az édesanyád, akkor ne csinálj semmit, és majd meglátjuk mit fog erre tenni.

Nem írtad a korodat, de az ilyen szülői hozzá állás mély nyomokat hagy az ember lelkében.


"Az ő véleménye szerint én egy utolsó senki vagyok akiből úgysem lesz senki.. "


Nagyon csúnya dolog ilyet mondani a gyerekünknek.

enged el a füled mellett!

Ha tanuló vagy , tanuljál, olvassál, és igenis hallgass zenét, és nézzél korodhoz illő filmeket.

Ne enged hogy tönkre tegye a lelkivilágodat!

2016. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem való neki gyerek.
2016. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

16 éves lány vagyok.. nem tudom miért ilyen velem.. nem járok el sehova, nem iszok nem dohányzok.. inni is csak havonta 1x de ez is annyi hogy egy pohár akármit megiszok és kész..


Egyébként már rég óta ez megy.....és mostmár elegem lett

2016. aug. 6. 18:47
 5/20 A kérdező kommentje:
Sokszor úgy érzem hogy tényleg velem van baj..
2016. aug. 6. 18:53
 6/20 A kérdező kommentje:
1. Ha megmondom akkor nekem lesz itthon bajom.. én inkább hallgatnék..
2016. aug. 6. 18:56
 7/20 A kérdező kommentje:
2. Azt hogy "nem csinálok inkább semmit" dolgot már próbáltam.. nem használ.. látni kellene olyankor hogy milyen.. és megértenéd..
2016. aug. 6. 18:57
 8/20 anonim ***** válasza:
8%

Na, a végén mégiscsak igaza lesz az anyukádnak?

Kicsit túltoltad ezt a kérdést, nem?

Mindenesetre őt is szívesen meghallgatnám, és csak utána mondanám a magamét...

2016. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem a kérdezőt kell hibáztatni amiért hülye az anyja.
2016. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

"16 éves lány vagyok.."


Tanuló vagy? Ha igen, akkor az igazgatóhoz v az osztályfőnökhöz kellene fordulnod,nem sokára kezdődik a tanév.

Ha már nem jársz suliba, akkor keress magadnak munkát, bármit, csak ne kelljen otthon lenned, és ha sikerül legalább 80 ezer jövedelemmel rendelkezned akkor menj el egy olcsó albérletbe. Ismétlem, ne enged, hogy tönkre tegye a lelkedet.

Sajnos vannak ilyen ismerőseim, akiket ugyan úgy semmibe vettek a szüleik, mégis jól kereső dolgozók lettek, de a mai napig is fájlalják azt, ahogy a szüleik lealázták őket.

2016. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!