Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum nem szeretné ha megismer...

Anyum nem szeretné ha megismerném apám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretném megismerni apám es családját aki kisebb koromban el hagyott minket, de anyum hallani sem akar róla, azt mondja ha ezt a lépést megteszem többet ne tegyem be a lábam az ő házába. Hogy tudnám megértetni vele, hogy kiváncsi vagyok apámra és szeretnék legalább egyszer beszélni vele életemben? 24/

2016. nov. 22. 11:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
17%

érzelmekkel zsarol. remek...


sajnos választanod kell apád és anyád között...

a javaslatom ved fel apáddal a kapcsolatot, s tünj el anyád életéből.

ha felveszi veled a kapcsolatod, mond el neki, hogy nem mehetsz hozzá mert téged érdekel az apád is.


na de én könnyen adok tanácsokat, nem nekem lesz szar hanem neked...

2016. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
18%

Akármi történt anno, ha valóban az az ember az ÉDESapád, akkor semmi olyan elfogadható magyarázat nincs a részéről, hog miért hagyott el téged, illetve azóta miért nem keresett soha.

Anyud nagyon dühös rá, gyűlöli és ezért nem akarja. Nem jogos tőle, de sajnos ez van. Mond neki, hogy te legalább egyszer beszélni fogsz apuddal és kész. Ha haragszik majd ugyis megbékél!

2016. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

"a javaslatom ved fel apáddal a kapcsolatot, s tünj el anyád életéből. "


Ja, végül is az anyja csak huszonnégy évig állt mellette, nyilván el kellene dobni az apja miatt.

2016. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
Az apád 24 éve feléd se néz. Ezek után miért gondolod, hogy kiváncsi rád? Anyád csak nem akarja, hogy csalódjál. De te már felnőtt ember vagy. Te döntöd el, hogy kivel találkozol. Én a helyedben max azért keresném föl, hogy jól kiosszak neki, aminek semmi értelme. Egyébként anyádat megkérdezted, hogy miért vált szét az apáddal (akit én a helyedben nem neveznék annak)?
2016. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 acelsziv ***** válasza:
66%

Soha nem is láttad apádat? Gyerektartást fizetett? Egyáltalán volt bármi jele annak, hogy létezik?

Mert ha nem akkor nem biztos, hogy megéri az erőfeszítést.

Párom sem ismeri az apját. Életében négyszer ha látta, soha nem kapott tőle semmit, gyerektartást nem fizetett.

Most már úgy van vele, hogy nem érdekli. Nincs apja és nem is kell, hogy legyen.

2016. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, utolsó válaszoló.


Itt most lényegtelen, hogy apu kiváncsi a gyerekére vagy sem. A kérdező kiváncsi az apjára. És szerintem ez teljesen érthető. Az örökbeadott gyerekek többsége is elöbb-utobb megpróbálja megkeresni az anyját.


Megértem az anyát is. Egyedül felnevelte a gyerekét, és most nem érti miért érdekli a lányát az apja, ha azt nem érdekelte a gyereke.


De annak a gyereknek egy életen keresztül valami hiányzott az életéből, és ezt akarja most tisztázni magában. Nem fair megakadályozni benne.


Egy apának sok gyereke lehet, egy gyereknek csak egyetlen apja van.


Ezt csinálta anyósom is. Mélyen meg volt sértve, hogy a férjem meg szerette volna keresni az apját. Nem értette. Egyetlen fényképet nem mutatott róla, és visszautasított minden segítséget, hogy megtalálhassa.


A férjem megértette, de mindig benne maradt a tüske, amíg élt.


Sosem felejtem el, amikor anyósom meghalt, és kiürítettük a lakását, az én akkor már 45 éves, roppant racionális férjem, ott térdelt a szőnyegen, és könnyes szemekkel keresgélt a kiborított fényképek között, hátha talál bár egyet az apjáról.

2016. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
11%

16-os nem a kérdező akarja eldobni az anyját hanem az anyja a kérdezőt. tanulj meg szöveget értelmezni.

a kérdezőnek joga van az apját megismerni de az anyja ezt a feltételt szabta. amihez szintén joga van. 18 éves kora után kitilthatja őt az életéből.

2016. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
bocsánat. 13-as.
2016. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
24%
amúgy meg nem tudhatjuk ki a hunyó. ismeretlenül a helyzet tudása nélkül elítélni bárkit is nagy hülyeség.
2016. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
14%
Azért lett pár válasz lepontozva, mert nem pocskondiáztuk az apát?
2016. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!