Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednetek a gyereketekn...

Ti megengednetek a gyereketeknek ezt?

Figyelt kérdés

Eskuvore vagyok hivatalosak. 3 utcaval arreb van a kultur, ahol lesz tartva. Szuleim gyalog akarnak menni, mondtam ok, menjetek, en autoval megyek(ami tulajdonkeppen csaladi auto), mondtam nekik, hogy az en cipomnek magas a sarka nem tudok benne trappolni,mint ok, es ma jott meg a bajom, borzasztoan szarul vagyok, de nem akarjak engedni, merthogy nincs ertelme. Miert nem lehet ennyit megerteni?

23L


2016. máj. 21. 12:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
67%
Elég baj, hogy ha 23 évesen nem hagynak döntést hozni.
2016. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
50%
Ha rosszul vagy hagynám hogy otthon maradj. Nincs értelme az esküvők kínlódnod ha rosszul vagy. Egyébként tök fölösleges három utcát autózni. Időben kell elindulni, nem trappolni.
2016. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Dontest hozhatok, csak ok nem ertenek egyutt vele, es onnantol kezdve nem szamit mit szeretnek.
2016. máj. 21. 12:14
 4/44 A kérdező kommentje:

2. No vagy?

Tudod milyen az, amikor gorcsolsz, es ossze-vissza kell szaladgalni 12cms magassarkuban...

2016. máj. 21. 12:15
 5/44 anonim ***** válasza:
45%
Miért ne számítana? Mit tudnak csinálni ha azt teszed amit akarsz?
2016. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
48%

Tehát nem hozhatsz döntést.

Nevetséges.

2016. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudnak csinalni. Otthon nem maradhatok, mert vissza kellett jelezni, hogy hany szemely lesz.
2016. máj. 21. 12:16
 8/44 anonim ***** válasza:
79%

Éppen megengedném, de semmi értelmét nem látnám.

Ha annyira rosszul vagy, hogy nem vagy képes ekkora távolságot gyalog megtenni, akkor tényleg maradj otthon, ha szoktál ilyenkor bevenni valami gyógyszert, akkor vedd be és pihenj!

2016. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nő vagyok, és sajnos nagyon is tudom milyen amikor durván görcsöl valaki. Ezért is írtam hogy én nem erőszakolnám hogy ott legyél az esküvőn. Amúgy meg ha sétálni gondot okoz, aligha fogsz az esküvő után mulatni \táncolni. (Főleg ha olyan vagy mint én, és te is ingerlékeny vagy a semmitől is mikor megvan... )
2016. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
42%
Mond, hogy akkor hivsz egy taxit. Illetve megkersz esetleg egy rokont, ismerost aki szinten hivatalos, hogy elvinnenek e..Mond ezt, hatha akkor belemennek.
2016. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!