Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfelejtettem az apukám...

Elfelejtettem az apukám szülinapjád, hogyan tudnám ki engesztelni?

Figyelt kérdés
Apukámnak nemrég volt szülinapja és elfelejtettem. Másnap rajzoltam neki és felköszöntöttem de ő azóta is haragszik rám. Ma (11.25.) nekem is születésnapom van de egésznap nem szólt hozzám semmi boldog szülinapot se semmi. Anyunak is úgy szoltam hogyma van és akkor köszöntött fel. Velem van a baj? Vagy hogyan engeszteljem ki apukámat? Tudom rosszul esett neki de azért ennyire nem kéne engem se megbántani.

2016. nov. 25. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem anyaek felejtik el mindig a nevnapom es akkor seee vagok le ilyen hisztit.:D

O sose felejtette el mèg semmidet?

Elofordul az ilyen. Majd ugyis megenyhul. De vegyel neki egy doboz sort.:D

2016. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Elég gáz, hogy egy felnőtt ember hisztizik azon, hogy a gyereke elfelejtette a szülinapját, ráadásul gyerekes bosszúból nem szól a gyerekéhez a gyerek szülinapján. Üzenem apádnak, hogy nőjön fel!
2016. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Biztos megenyhülne, ha megtanulnál helyesen írni.
2016. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

Én is azt akartam pont mondani, hogy az én apukám pl. biztos elsírná magát, ha úgy írnék, mint te.

Úgyhogy első körben, ha megtanulsz helyesen írni, biztos jobban fogja érezni magát.

2016. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen nagyon rosszul tud esni főleg ha közeli családtag, barát felejti ezt el. Megértem apukádat, bár picit túl erősen kezeli ezt a fajta büntetést. Én sosem felejtem el olyan embernek a születésnapját, névnapját aki közel áll hozzám. Nálunk poén az hogy anyukámnak a születésnapom után egy nappal van a születésnapja külön tartjuk, meg szűk családnál, a nagyobb buli egyben van. A másik nagy vicc az egészben hogy a barátnőmnek pontosan akkor van a születésnapja mint nekem, egy évben egy hónapba, és ugyan azon a napon születtünk meg, a barátnőmmel mi úgy köszöntjük egymást hogy én őt köszöntöm délelőt 10:4
2016. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom, hogyan tudnád kiengesztelni.


Szerintem ilyen méretű haragtartás még akkor is kicsit túlzás, ha már felnőtt vagy kamasz vagy.


Mivel rajzoltál Neki, ennek alapján feltételezem, hogy még ettől fiatalabb vagy; így még durvább.


Nem tudok mást tanácsolni, mint, hogy próbálj meg Vele még egyszer beszélni, bocsánatot kérni.

Nem biztos, hogy beválik, de talán.

2016. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Egy skorpiótól vagy ahhoz nagyon közeli nyilastól / mérlegtől nem is vártam mást. Bosszúálló, kötekedő, sértődékeny, akaratos jegy. A mi családunkban is vannak.
2016. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérj még egyszer bocsánatot, bár én hozzátenném, hogy őszintén sajnálom, de akármeddig játszhatja a hisztérikát, már nem tudod visszacsinálni. Sajnos emberek vagyunk és tévedünk, a szülinap nyilván fájó pont, de annyit mégse ér, hogy ennyit parasztkodjon az ember a gyerekével emiatt.
2016. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak nálunk nem divat, de nem sértődünk meg ilyesmin. Felnőtt ember az apád, jó lenne, ha észhez térne, mert rosszabb, mint egy 5 éves gyerek. Szülinap elfelejtése miatt így büntetni a gyereket? Szerintem a saját gyerekével szemben ez parasztság. Undorító passzív-agresszív magatartás. Anyád meg azért nem köszöntött fel téged, mert apád sem?Ha igen, szép, hogy így behódol neki a saját gyermeke kárára... csodálatos páros.


Majd csak lenyugszik már idővel. Tenni semmit nem tudsz ilyen emberrel.

2016. nov. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Más dolgokon is szokott így hisztizni? Persze, gáz, hogy elfelejtetted a szülinapját, de nem a szülinapi ajándéktól szeretjük a másikat...
2016. nov. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!