Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfelejtettem az apukám...

Elfelejtettem az apukám szülinapjád, hogyan tudnám ki engesztelni?

Figyelt kérdés
Apukámnak nemrég volt szülinapja és elfelejtettem. Másnap rajzoltam neki és felköszöntöttem de ő azóta is haragszik rám. Ma (11.25.) nekem is születésnapom van de egésznap nem szólt hozzám semmi boldog szülinapot se semmi. Anyunak is úgy szoltam hogyma van és akkor köszöntött fel. Velem van a baj? Vagy hogyan engeszteljem ki apukámat? Tudom rosszul esett neki de azért ennyire nem kéne engem se megbántani.

2016. nov. 25. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Apukád nevetségesen viselkedik.

Szerintem túllő a célon. Biztosan ő i majd másnap akar felköszönteni, ahogyan te tetted.

Én nem fogadnám el a köszönést, mondván

- te véletlenül elfelejtetted, ő szándékosan ezt tette,

- Te gyerek vagy, ő felnőtt.


Mert nem csak neki kell megtanítani a dolgokat, ideje, hogy ő is továbbképezze magát emberségből.

2016. nov. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gyerekesen besértődne rám az apám ilyen szinten, de úgy, hogy még anyát is konkrétan ellen fordítja, akkor tőlük nem is kéne soha többet felköszöntés. Milyen dolog már ez? Mik ők, 5 évesek?
2016. nov. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!