Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összeveszten anyukámmal. Mit...

Összeveszten anyukámmal. Mit tegyek? SOS!

Figyelt kérdés
(13,L) Van egy ismerősöm, akivel jóban vagyok(21 éves,F). Az egyik nap, összeveszten vele, olyat írt, ami nekem nem esett jól. Azt írta, hogy addig nem vihetem a kutyáját sétálni, amíg nem beszélt anyukámmal.Erre én ideges és szomorú lettem, és írtam neki egy olyan szöveget, amiben anyukámról azt mondtam, hogy nem foglya elmondani az igazat,és sosem segít a tanulásban, és azt is mondtam, hogy vannak titkai mások előtt, de azt nem mondtam elm hogy mik azok. (Ezt már visszagondolva én sem értem, mert mindenkinek vannak titkai mások előtt). Ez az illető, elküldte anyukámnak amit írtam.... Azóta anyukámmal nem jövünk ki olyan jól, nem visz magával sehova, csak ritkán, és nem mond el nekem nagyon semmi titkát.Ezt azóta nagyon megbántam, és nagyon nagyon mérges vagyok magamra, amiért ilyet írtam róla. Nem lett volna szabad, és nem is igaz amit írtam. Vettem neki ajándékot, már többször bocsánatot kértem (Akkor ő is megbocsátott) de utána mint ha meg sem törtémt volna, és másnap ugyan így ment tovább minden, és éreztem, hogy már semmi nem a régi. Kérlek segítsetek!!! Hogy tehetném jóvá?? Nagyon szeretem anyukámat, a világon mindennél jobban! Csak már nem hiszem, hogy elhiszi..... Segítsetek kérlek! :(

2016. nov. 26. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miben? Én is marhára boldog lennék, ha a gyerekem elhordana ennek-annak, meg hazugságokat állítana rólam.
2016. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöd helyesen járt el mikor anyukáddal beszélni akart, nem tudom mire volt jó ez az egész, miért lettél ideges. Adj időt anyudnak, mást nem tehetsz. Piszkosul nagyot csalódott most benned.
2016. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Sohasem lesz már a régi. Mindig is óvni fogja tőled a titkait, mivel ő bízott benned, te meg egy ilyen kis semmiségért...Megérdemled hogy lelkiismeret-furdalásod van.

Gerinctelenség volt.

2016. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor gondolkozok el,hogy tényleg akarok-e gyereket...
2016. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!