Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyunak,...

Hogyan mondjam el anyunak, hogy tegnap késtem óráról?

Figyelt kérdés

Hajat mostam,ugyanis borzasztóan állt.Nem tudtam hogy fogok késni de mikor megnéztem az időt tökre késő volt,ezért nulladikól 17 percet késtem.Holnap megy be a suliba emiatt,mert hallotta az osztályfőnökömtől hogy sokan nem járunk be nulladikra.Én meg mikor megkérdezte,hogy hogy értem be,azt mondtam,hogy később kezdődött az óra,simán beértem.

mit mondjak neki?:S

14/L



2016. dec. 6. 15:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Arra panaszkodott az o.főnök, hogy sokan NEM járnak be, de te ott voltál nem? Itt inkább a nem bejárósokon lesz a hangsúly, mint a te késéseden.
2016. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen, mindig bemegyek,de már két késésem is van és az egyik meg a tegnapi..amikor meg rákérdezett hogy hogy értem be,rávágtam hogy simán.Gyanús voltam neki,az 1000%.
2016. dec. 6. 15:21
 3/26 A kérdező kommentje:
Csak így meg már,hogy hazudtam://
2016. dec. 6. 15:21
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Anyu! Tegnap késtem óráról.
2016. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%

Szomorú, hogy nem lehet anyukáddal ezt megbeszélni és félsz elmondani neki. Én anyum azt mondaná, hogy pár perc késésbe még senki nem halt bele.

15l

2016. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Csak ne hazudtál volna...ha ezt nem mondtad volna akkor nem lett volna semmi. Tapasztalatból tudom, hogy a hazudást elég komolyan veszik a szülők :/ de szerintem valld be ma, nehogy az osztályfőnöködtől tudja meg. Mondd neki, hogy nem nézted az időt és ezért késtél, de más meg nem is jár be nulladikra te meg még akkor is bementél mikor már késésben voltál. Na a késést így magyaráznám ki. A hazudást meg azzal, hogy féltél hogy mit fog szólni. De értékelni fogja, hogy te mondtad el neki az igazat és nem az osztályfőnöktől tudja meg
2016. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%

szerintem mondd el neki még most,hogy nem mondtál igazat,késtél óráról valamennyit. de bementél,siettél ahogy tudtál.

és legközelebb ne hazudj neki.

de egyébként nem a világ vége,hogy késtél. gondolom nem minden napos dolog.

és ajánlom a száraz sampont,csodát tud tenni,amikor reggel sehogysem áll a hajad.

vagy egy fonás is segíthet. ha nem úgy készültél,hogy hajat mosol reggel,akkor ne moss,sok idővel jár egy nőnél,az tény:D + ilyenkor hidegben muszáj rendesen megszárítani,mielőtt utcára mész

de mondom,próbáld anyukáddal megbeszélni ezeket,ne hazudj.

2016. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

De miért nem mondod egyszerűen anyukádnak, hogy elkéstél? Mindenkivel megesik legalább 1-2 alkalommal az évben, még a felnőtt, dolgozó emberekkel is, hogy reggel elalszanak és késnek egy kicsit. Főleg igy télen, amikor még reggel 6-kor is koromsötét van, mintha az éjszaka közepe lenne, ilyenkor könnyű elaludni.

Vagy ha annyira idegbeteg szüleid vannak, hogy már egy kis késés miatt is leüvöltik a fejedet, simán mondhattad volna, hogy volt egy kis dugó az úton, vagy késett a busz. Ebben az időben amúgy is gyakran előfordulnak ilyenek.

De ha te amúgy veszed a fáradtságot és bejársz 0.-ra a többiekkel ellentétben, nem hiszem, hogy téged fognak pont cseszegetni, hogy te sem jársz be, csak mert egyik nap késtél egy kicsit :D

2016. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, minek hazudtál??
2016. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
3%
Majd a főnöködnek is mondd, hogy bocs, rosszul állt a hajam.
2016. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!