Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok tesot, hogy mondjam...

Nem akarok tesot, hogy mondjam el anyunak?

Figyelt kérdés
Eddig jol elvoltunk 3an (en, anyu, anyu baratja nevezzuk balintnak) de hallottam vmit es azt hiszem lehet hogy tesom lesz hamarosan..tudom hulyeseg, de pl nagyon jo hogy igy elvagyunk. Sok helyre elvisz Balint jofej stb es olyan mintha a batyam lenne, nem olyan apas.. Es felek hogy majd nem igy lesz kesobb mert lesz sajat gyerekuk.:/ oszt.tarsaimnal is ez volt. Nemtudom mit tegyek mondjam el anyunak??
2015. jan. 19. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyerted oszt.tarsaid is feltekenyek voltak a kistesora?
2015. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hanem mar nem foglalkoznak veluk
2015. jan. 19. 19:42
 3/12 Shai-Hulud ***** válasza:
69%
Ne féltékenykedj! Inkább örülj, hogy lesz tesód. Én is egyke voltam, és magam részéről nagyon hiányoltam egy testvért, akivel lehet játszani, megtanítani minden csibészségre, és főleg akit lehet szeretni!!!
2015. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Elmondhatod nekik az érzéseidet és a félelmeidet, de egy biztos: ha ők gyereket akarnak abba semmi beleszólásod nincsen.
2015. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Anyu mondta regen, h mar nem akar szoval remelem nem lesz semmi es csak felreertettem:(
2015. jan. 19. 19:48
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha lesz is, féltékenykedés helyett szeresd inkább.
2015. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 piroska és a farkas ***** válasza:
0%
Örülj inkább, ha babát terveznek, ez csak azt mutatja, h erős egymás iránt a szeretetük/szerelmük, ami - ha ez a Bálint tényleg ilyen rendes - neked is csak jo. Természetes egyébként, hogy eleinte több, illetve másfajta figyelem fog jutni nektek. Szerintem - ahogy írták előttem - neked abba nincs beleszolásod, h legyen - e testvéred vagy ne. Azt viszont elmondhatod nekik, hogy félsz, h esetleg nagyon megváltoznak a dolgok, és szeretnéd, ha a későbbiekben figyelnének majd ara, h a jo kis programok, stb ne maradjanak el.
2015. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk az volt a helyzet, hogy a nagyobb lányomat 3 éves korától nevelte az új párom. Elvoltunk 3an, de én szerettem volna újra babázni.... 10 éves volt már ekkor a lányom. Megtudta,hogy jön a testvér és pánikolt. Amikor megszületett, valóban kevesebb figyelem jutott neki :( , de szépen éldegéltünk 4en. Nem hanyagoltuk, szerettóük, csak kevesebb idő jutott az addig egykére....Ma már 14 és 4 évesek. Imádják egymást. A nagylányom már tudja, hogy a legnagyobb kincs az életben a testvér! Ha szeretettel állsz hozzá...imádni fogjátok egymást akkor is, ha a szüleitek nem lesznek.
2015. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem elég volt annyit mondanom itthon 4 éves koromban, hogy bele fogom fojtani egy kád vízbe, ha lesz. Soha nem lett :DDD
2015. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Képzeld bele magad a helyzetébe. Szeretnének közös babát, miért ne lehetne?
2015. jan. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!