Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyunak,...

Hogyan mondjam el anyunak, hogy tegnap késtem óráról?

Figyelt kérdés

Hajat mostam,ugyanis borzasztóan állt.Nem tudtam hogy fogok késni de mikor megnéztem az időt tökre késő volt,ezért nulladikól 17 percet késtem.Holnap megy be a suliba emiatt,mert hallotta az osztályfőnökömtől hogy sokan nem járunk be nulladikra.Én meg mikor megkérdezte,hogy hogy értem be,azt mondtam,hogy később kezdődött az óra,simán beértem.

mit mondjak neki?:S

14/L



2016. dec. 6. 15:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Utolsó (?)

Helyben van a gimink.

Rövid hajam van,szóval 10 perc amíg megmosom és megszárítom

Igazából nem szigorúak,csak ugye már rávágtam hogy simán beértem és erre mondta hogy befog menni aztán már nem voltam képes ezt így elmondani😬

Mindegy,Koszonom.meglatjuk milesz

2016. dec. 6. 17:05
 12/26 A kérdező kommentje:
pont hogy a száraz sampon miatt allt szornyen.rosszabb volt,mint mikor siman csak zsíros volt.
2016. dec. 6. 17:06
 13/26 anonim ***** válasza:
1%
Kit érdekel, mitől volt zsíros? Az a dolgod, hogy időben bemenj az iskolába.
2016. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
32%
Mekkora problema ,ird le egy papirra tedd el ket het mulva rohogni fogsz rajta.
2016. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
44%

Off:

"Az a dolgod, hogy bemenj a suliba."

1. Nulladik óra egy olyan rendszerben, ahol több testnevelés van, mint matek, magyar, idegen nyelv; kis híján lett heti öt ének is.

2. 17 perc késés e rendszer baromságáról. Mások meg nem járnak be, amivel ugye persze semmi baj nincs, csak azzal, hogy valaki kétszer késett?

3. Ugyanezen az alapon az a dolgod, hogy teljesíts, és hagyj másokat tanulni, illetve tanítani. Azt pedig e stílusból ítépve nem nézem ki belőled, hogy mintadiák voltál, aki amint megszólalt a becsengő, már a helyén ülve várta a tanárt, minden felszerelése pedig az asztalon volt. Ha mégos igaz, akkor lehet a kérdezőt sértegetni.

2016. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
28%

mellélőttél, se nem lógtam, se nem késtem, se nem hazudtam.

Millió dolog van, ami nem tetszik, akkor az a megoldás, hogy nem foglalkozunk vele?

ha a te gyereked késne, lógna, megsimogatnád, hogy úgyis szar az oktatás, fiam, hajrá?

2016. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
56%

De a szövegértés látom, nem megy.

Nem lógást írtam, hanem a diák feladatait: ugyanis nem hiszem, hogy komolyan vetted. Azért, mert az, hogy ott vagy, még semmi; az viszont kötelesség, hogy becsengetés után kussban várd a tanárt.

A késés meg baromira nem lógás.

Aki szerint meg a jelenlegi helyzet normális (f.a.s.z az irodalom tankönyv címlapján, apropó az krodalomkönyből kihagyták az Aeneist; heti 5 testnevelés stb.), az bolond; de ha valaki nem ért vele egyet, annak a gyereke mindjárt lóg?

2016. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

"Anya, tegnap igazából késtem óráról, csak nem mertem elmondani, ne haragudj." - szerintem ez messze jobb megoldás, mint az, hogy mástól (ofő) tudja meg.

Egyébként aki a munkahelyes hülyeséggel jön: ott nincs 0. óra. Megvan, mikorra kell beérni, nem csesznek ki szándékosan az emberrel, de én gyakran kések hülyeségek miatt, és sosem szólnak semmit, mert mindig megtoldom a munkaidőm annyival, amennyit kések (irodista vagyok, az akták tudnak várni fél órát). Suliban ezt sajnos nem teheted meg.

2016. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszat.
2016. dec. 6. 23:05
 20/26 anonim ***** válasza:
62%
Ha az ofőtöl kénne megtudnom akkor bizony nagyon morcos lennék rád .ha te elmondod akor is csak akkor kisebb mértékben.
2016. dec. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!