Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El tudnám valahogy érni, hogy...

El tudnám valahogy érni, hogy anyám békén hagyjon a barátnő témával?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és állandóan attól fél, hogy egyedül fogok maradni, mindig példálózik azzal, hogy már több fiúnak is volt az általános iskolai osztályomból, mindig azt fújja, hogy már kellett volna legyen, és amikor azt mondom neki, hogy még nem akarok barátnőt mert még nem akarok ezzel foglalkozni, és amikor már akarni fogok akkor lehet, hogy több évig fog tartani nekem számomra megfelelőt találni, mert olyat fogok keresni akivel tartalmasan el lehet beszélgetni és nem csak üres fecsegést lehet vele folytatni, akkor bevágja a hisztit és azt mondja, hogy "Nem lesz neked soha sem barátnőd..." Lehetne ezzel valamit kezdeni?

2016. dec. 7. 21:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%

"mert még nem akarok ezzel foglalkozni, és amikor már akarni fogok akkor lehet, hogy több évig fog tartani nekem számomra megfelelőt találni, mert olyat fogok keresni akivel tartalmasan el lehet beszélgetni "

Nos Kedves Uram! Kicsit érdekesen gondolkodol a pàrkapcsolatról. Lànyokba beleszeretni szoktunk. Tehàt megismersz egy lànyt,tartalmasan tudtok beszélgetni-ami a te elvàràsod, jól néz ki érzel vonzalmat iránta, elhìvod randizni...jön a szikra csőröztök megtapogatod ruhán keresztűl melle popsija nunija jo e (ősi szokás megnézni termékeny e a lány bár mára már csak a kivitelezés maradt az ok más lett) és ha áll a cerka mint a cövek akkor alkalom adtàn a kezébe adod te meg meg gyúrod azokat a melleket na meg kényezteted a csiklójàt kézzel szàjjal. Na de ha akarod és egyik se tetszik meg akkor minek, hogy anyu ne cseszegessen, vagy neked tetszik de ő elhajt.... Nos netes ismerkedés képcsere tartalmas beszélgetés randi és mégse jön a szikra..sokszor jàrtam ìgy.

2017. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
Feltételezem, szűz vagy mint az első hó. Nem gáz az én is 20,5 voltam mire nekiàlltam mìvelni a dolgot. No én a helyedben 17-22közt sok bevàllalós üres fecsegős lányt meghajtanék mint zinger a varrógépet, mert eljön a tartalmas beszélgetős làny aztán ő nàla lehet szempont lessz a jó szex. Idegen hüvelyben edződik a kard. Szerelmet nem akarjuk, az vagy jön vagy nem. Egyszer egy diszkó ribizlibe szerettem bele ....akartam én hát nem de szerelem szìv dolga akarás ész dolga.
2017. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
Azért a sok dugás mellett néha lapozz fel egy helyesírási szótárt is kedves utolsó.
2017. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!