Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyám értelmi...

Mit tegyek, ha anyám értelmi szintje alacsonyabb az enyémnél?

Figyelt kérdés

Jóval. Egy 16 éves szintjén van, többet hisztizik, fiúzik, és inkább én mondanám neki azt, hogy mit kellene és mit nem kellene tennie. Rám viszont nem hallgat, mert kiabál, hogy én neki ne mondjam meg, hogy ő mit csináljon.

A másik probléma az, hogy ennyi ideig nevelt, majd csak 19 évesen kaptam észbe, hogy nem nevelt egyáltalán, amit tudok, azt az apámtól tudom, akitől elváltak, mikor még kicsi voltam.


2016. dec. 9. 22:44
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

És ki mondta, hogy okos vagyok? :D

Ezek teljesen átlagos szavak, amik az általános műveltséghez tartoznak. Egy értelmes emberrel így kommunikálsz. De pontosan azért voltam hülye, hogy ide írtam, mert mégis mire vártam? Itt az emberek 90% hülye troll, és klasszikus kárörvendő.

2016. dec. 10. 16:57
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Van az ember, aki okos, és az ember, aki okos akar lenni. Te a második kategóriába tartozol. Ha nem vinnéd ennyire túlzásba, akkor akár még meg is győzhetnél pár embert arról, hogy te ilyen vagy, habár nem igaz.
2016. dec. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%
en elkoltoznek tole es nem foglalkoznek vele egyaltalan. elje a maga ostoba lotyo eletet nem erdemes ra hogy foglalkozz vele. mondom mindezt ugy hogy 50 felett vagyok es attol hogy valaki a vilagra kinyomott egy gyereket nem erdemel tiszteletet se megbecsulest mert a valodi feladatanak nem tudott megfelelni. ostoba nosteny azert hagyta el az apad is .
2016. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Mégis mit viszek túlzásba? :D
2016. dec. 11. 13:24
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg vegyél vissza az arcodból.
2016. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Magyarázd el, mi alapján írod ezt?
2016. dec. 11. 14:07
 27/27 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező ,azért ilyenek veled az emberek mert nem túl gyakran beszélnek olyanokkal akik náluk intelligensebb és nagyobb a szókincse és ezt nem bírják elfogadni.. De az ilyenekkel ne állj le vitatkozni mert abból csak értelmetlen sorok váltanák egymást.
2016. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!