Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyám értelmi...

Mit tegyek, ha anyám értelmi szintje alacsonyabb az enyémnél?

Figyelt kérdés

Jóval. Egy 16 éves szintjén van, többet hisztizik, fiúzik, és inkább én mondanám neki azt, hogy mit kellene és mit nem kellene tennie. Rám viszont nem hallgat, mert kiabál, hogy én neki ne mondjam meg, hogy ő mit csináljon.

A másik probléma az, hogy ennyi ideig nevelt, majd csak 19 évesen kaptam észbe, hogy nem nevelt egyáltalán, amit tudok, azt az apámtól tudom, akitől elváltak, mikor még kicsi voltam.


2016. dec. 9. 22:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%
Hany eves Edesanyad? Az enyem akkor kezdett el "visszafejlodni", amikor a valtozo korba lepett. Egy ertelmes mondatot nem tudok vele valtani.
2016. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

:DDD

Ez vicces.


Az én problémam pszichológiai szempontból picit komplexebb, és komolyabb. Arról is szó van, hogy ha idősebb lesz, mire várhatok, nem tudok vele megbeszélni semmit sem, azaz nem tudok rá számítani, rengeteg pszichés gondom lett abból, hogy nem volt anyukám, akivel megbeszélhettem volna a dolgokat, aki megértett volna.

2016. dec. 10. 00:04
 13/27 A kérdező kommentje:

A visszafejlődést nem kell idézőjelbe tenni, mert ez tényleg így van.

Egyébként ő mindig ilyen volt, nagyon korán szült, és nem volt felkészülve egy gyerekre.

2016. dec. 10. 00:06
 14/27 anonim ***** válasza:
82%
Az en anyam is ilyen, mondjuk o nem szult tul fiatalon, de semmit nem tudtam vele megbeszelni. Csomo mindenre nagyon keson, sok beeges kiseretebn kellett rajonnom. Olyan dolgokra, amiket mas anyak/szulok maguktol elmagyaraztak a gyerekeiknek. En most mar rahagyom. Nem tudok mas tenni. Nem 55 eves korban fog megvaltozni.
2016. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
33%
Vegyél vissza az arcodbol, hátha az segít.
2016. dec. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%

Én ""anyám"" 60 évesen egy elkényeztetett, hisztis, tini lány értelmi színvonalán van.


Látom hozzászólásokon megjelentek ős"anyák", akik szerint anyuka SZENT ember akinek s1ggét ki kell nyalni. Gyerek hálátlan dög, akinek k1ss neve. :')

2016. dec. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
34%

Már vártam, hogy mikor süti el valamelyik szuperintelligens ifjú az "ösanya" szót, mint tényszerű érvet.:D

Hisztizzetek tovább anyátok által okozott pszichés nyavalyáitokon, és dicsérjétek egymás fényes elméjét. Roppant szórakoztató.:-)

2016. dec. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
85%
Pedig igaza van 16-nak. Itt a legpocsékabb anya is mindig szent. Bezzeg, ha az apa csinálná ugyanezt, akkor mindennek el lenne hordva. A nőnek joga van trehánynak lenni, buliban inni, de a férfi ugyanezért lusta disznó, részeges állat.
2016. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
7%
Attól még hogy minden kommentedbe teszel egy idegen szót, nem leszel okos. Az ott kezdődik, amikor meg tudsz oldani egy ilyen problémàt az internet használata nélkül... :)
2016. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha apád nemtudta kezelni terádmeg fölegnemfog halgatni, hadéljeki magát
2016. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!