Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Külföldön születtem, anyukám magyar volt, apukám külföldi. 4 éves koromban váltak el, akkor anyukám elhatározta, hogy visszaköltözik Magyarországra velem és az öcsémmel (ő akkor 1 éves volt). Apukám egy darabig látogatott minket, aztán úgy 7 éves korom körül nemes egyszerűséggel ránk unt, és többet nem láttam. Először anyukám azt hazudta, hogy sok a dolga, de úgy 2 év után rájöttem, hogy mégsem lehet annyi dolga, hogy ne tudjon legalább telefonálni. Nagyon fájt, mert úgy ismertem, aki sose hagyná el a gyerekeit, még arra is emlékszem, hogy vallásos volt, mindig imádkoztunk meg minden... Áh, mindegy, a lényeg, most 15 éves vagyok, egyre többször eszembe jut. Annyira hiányzik! Tudom, hogy ennyi év után már nem egészséges, én el akarom felejteni, de nem megy. Most mit csináljak? Hogyan felejtsem el? Már a képeit is kidobtam, de nem lett jobb. Szerintetek egészséges, hogy ennyire bánt a dolog? Hogy tudok továbblépni?

2016. dec. 22. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Keresd fel és kérdezd meg!

Mondjuk én letojnám, de látom téged nagyon bánt.

Még jól is elsülhet a dolog.

Lehet, hogy egy idő után már nem mert jelentkezni és most örülne neked.

Ha meg nem, akkor utána simán le fogod tudni zárni.

2016. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális amit érzel, én a helyedben felkeresném, megkérdezném, hogy mi történt, miért tojt le éveken keresztül és a választól függően viszonyulnék hozzá a jövőben.
2016. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!