Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálhatnék? 14/L Olyan...

Mit csinálhatnék? 14/L Olyan mintha mindenki elhidegült volna egymástól.

Figyelt kérdés

Az van hogy tegnap (karácsonykor) ugye volt az ajándékozás, mindenki örült és amikor a tesóm (13/F) kibontotta az ajándékát nem azt kapta amire számított. Mondjuk már csomószor mondtuk neki hogy amit kér azt egyszerűen nem kaphatja meg egy 13 éves kisgyerek (vadászkést akart). És helyette kapott kettő videójátékot és kiakadt és azt mondta a szüleimre hogy szemetek...apukám még beszél vele de haragszik rá , anyukám meg egyszerűen úgy viselkedik mintha nem is az ő gyereke lenne. A tesóm már számtalanszor bocsánatot kért,de anyukám nem hajlandó vele kibékülni. Azt mondja már nem haragszik de mindenki látja rajta hogy igen. :( Ma reggel hallottam apukámmal beszélgetni. Apa azt mondta neki: -majd megbékél a tesóm és ne nyűgődjön ezen az anyum.- Anya erre azt mondta hogy -lehet a tesóm megbékél de én lehet hogy nem fogok.-

Szóval mit kéne tennem hogy kibéküljenek? Rám nem haragszik de ez olyan mintha nem lenne szeretet a házban mindenki mintha elhidegült volna egymástól. Nagyon magányosnak érzem magam. Anyának meg apának minden szempontból igazuk van, ez a tesómtól egy övön aluli húzás volt. De szerintem nem így akarta , valószínű a pillanat hevében mondhatta ezt. :(

Anya pont úgy néz ki mintha minden percben a sírás fojtogatná. :(

Ti mit tennétek a helyemben? 14/L



2016. dec. 25. 08:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyukád ideges is akkor hagyjátok egy picit magára szerintem,legalábbis én ha ideges vagyok,akkor az a legjobb amit tehetnek velem.


Ha csak szimplán el van keseredve ,akkor menj oda hozzá öleld át és nyugtasd meg egy kicsit ...


Ezt csak tapasztalatból mondom,nem biztos hogy beválik,de egy próbát megér

2016. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. Nem tudom, egyszerre ideges, szomorú és haragszik a tesómra. Most is veszekednek :(
2016. dec. 25. 09:24
 3/26 anonim válasza:
100%

Nálunk is ez van😢😢

A testvérem okosórát kapott, és ugye nek volt teljesen feltöltve, és mikor feltette a töltőre, akkor derült ki, hogy 1-2 órát várni kell hogy bemelegedjen... Erre ő;

Mindjár összetaposom ezt a szart, Ilyet is csak ti tudtok venni <-- ezt a szüleimnek...

Szerintem próbálj meg beszélni az öcséddel, hogy ő beszéljen a szüleiddel...

Vagy anyukáddal beszélj, hogy az öcséd csak a pillanat hevében mondta stb...

De ha nem használ semmit, akkor próbálj meg kimaradni, mert még véletlenül te is belekeveredsz (saját tapasztalat)

2016. dec. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen, próbálok belőle kimaradni. Nem szeretnék belekeveredni. :( A tesómmal már beszéltem és mondta hogy nagyon rosszul érzi emiatt magát.
2016. dec. 25. 09:30
 5/26 anonim ***** válasza:
63%
Hogy is mondjam... Tesód egy elkényeztetett, ostoba féreg, anyád helyében nem hogy haragudnék, ott a fa alatt pofoztam volna fel. Az alapvető gond itt nem az, hogy nem kapta meg egy kisgyerek a vadászkést 13 évesen, hanem olyan szinten nem tanították a szüleid tiszteletre, hogy az szégyen. Lasan ez leesik anyukádnak is és érzi, hogy baromi tehetetlen, mert keményen el lett rontva a nevelése.
2016. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem neked ezzel nem kellene foglalkoznod, maradj ki ebből, nyilván a te hangulatodat is befolyásolja, de ennyire ne kattanj rá. Öcséd tényleg hülyén viselkedett, megértem anyádat, hogy haragszik rá. Mondjuk én már attól is kétségbe estem volna, hogy 13 évesen vadászkést akar.
2016. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, de most nemrég kaptam valakitől egy nagyon bíztató és ötletes üzenetet és anyukám mintha kicsit megbékélt volna! :)
2016. dec. 25. 10:52
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Én anyukád helyében a következő évben nem vennék neki semmit. Se névnapra, se szülinapra, se karácsonyra. Akkor majd megtanulja értékelni az elkènyeztetett hülyegyerek amit kap. Nem anyuddal van a baj...
2016. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ezt meg is mondta neki. :/ Idézem: "Jövőre max egy nagy pofont fogsz kapni, szülinapodat már most elfelejtheted!!!"
2016. dec. 25. 11:16
 10/26 kovpet ***** válasza:
0%

Amúgy miért nem kaphat kést? A konyhakésekhez sem nyúlhat?

Ez persze nem menti fel a bunkóság alól, nem azért kérdezem, csak furcsa. Kenyeret sem kenhet vajon magának egyedül?

2016. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!