Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám mondta hogy olyan vagyok...

Apám mondta hogy olyan vagyok mint a hajléktalan mert nem vagyok megborotválkozva igaza van? 18/F

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 12:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%

Ha ápolatlan vagy, akkor igen. Ha ápolt vagy, akkor nem.

Ez nem a szakálltól/borostától függ, de a csimbókos, összeragadt, étel- és zsírfoltos arcszőrzettől én is hányni tudnék...

2016. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
Karácsonykor illik megborotválkozni. Vallják az előző évezredből visszamaradtak. Majd kihalnak, mint a dínók. Tél van, kell az arcvédő szőr hideg ellen.
2016. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
41%
Én is utálom a bororválkozást, de megcsinálom hogy ne úgy nézzek ki mint egy hajléktalan.
2016. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

lehet hogy van amiben emlékeztetsz hajléktakanra igy lehet hogy igaza van.

de mit számit az igaza van e?

semmit

éld az életed és kész másoknak meg szólásszabadsága van

2016. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
10# XD
2016. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kamúúú! Mennyé el dógozni, nagy kőtözz eeeel!
2016. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Engem egyszer le hímringyózott, mert itthon voltam heteken át, és nem vágtam le a körmöm.

Múltkor nekem is hasonlót mondott fater. "menj fodrászhoz, borotválkozz meg, és öltözz fel rendesen, mert úgy nézel ki mint egy hajléktalan." XD Időnként anyámtól is megkapom. :D

2016. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát elég ciki,ha valakit a szüleinek kell felszólítani ilyesmikre.

Általában fordítva szokott lenni,a gyerek szokott rászólni a korosodó szülőkre ha már túl sok fotelt fingottak ki..

2016. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 longlife ***** válasza:

ha újra előjön,kérdezd meg a faterodtól.Az igényesebb,vagy az igénytelenebbre hasonlítok?Valószínűleg a válasza egy életre bele ég az emlékedbe.Fényképezd le magad tedd el emlékbe,és úgy 44 évesen vedd elő a képet,pörgesd le fejben a történetet.

Akkor biztosan rájössz:Apámnak igaza volt....Különben most is igaza van...Egy szülő a gyerekét mindig szépnek szeretné látni.Ha van rajta ami nem szép szól..Ti most itt tartotok..De tényleg tegyél fől képet,hadd lássunk.

2017. jan. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!