Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek erről, ki...

Mi a véleményetek erről, ki az áldozat?

Figyelt kérdés
[link]
2016. dec. 27. 19:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Az anyja az áldozat.

Az nem mentség egy emberölési kísérlethez, hogy az anyja érzelmileg rátelepedett. Ezzel az erővel minden második fiatal megölhetné valamelyik szülőjét.

2016. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
5%
A fiú az áldozat. Én felmenteném, senkinek nincs joga olyan szinten irányítani másokat, hogy ilyen szituáció kialakulhasson.
2016. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Az anya az áldozat, a kretén meg a vétkes. Felnőtt emberre csak akkor lehet 'rátelepdni', ha hagyja.
2016. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
99%

Nem tudjuk a háttérsztorit teljesen.

Szerintem az anya az áldozat, egy felnőtt emberre nem tud rátelepedni a másik érzelmileg, van saját akarata, döntése.

Barátai nem voltak a srácnak, akikhez mehetett volna?...

2016. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
99%
En nem indok arra hogy valaki kalapáccsal üsse fejbe az anyját többször is.
2016. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
2es, nem kötelezte senki hogy hazaköltözzön...
2016. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
99%

Én, mert el kellett olvasnom! Tisztára rámtelepedtél és most nagyon szenvedek!


Amúgy meg az anya. Nappaliban aludt, valszeg nincs saját szobája. Hülyegyereke nem volt képes fenntartani magát, így visszament az anyjához. Életképtelen és mást okol.

2016. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%

Gyilkossági kísérlet, és ilyet kérdez, "ki az áldozat".

Most komolyan.

Már a kérdés is komolyan problémát vet fel..

2016. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 babyboom567 ***** válasza:
95%

Szerintem áldozat addig lehet valaki, amíg nincs lehetősége változtatni, dönteni(pl kiskorú, nem költözhet el).Felnőtt egyetemen tanuló férfiról beszél a cikk,aki visszaköltözik oda ahonnan elmenekült.

Az én anyám is ilyen rátelepedős, irányítás-mániás,a mai napig próbál beleszólni a dolgaimba,pedig 40 múltam.És bármit követett el ellenem,sosem gyerekként sem gondolkodtam olyanon hogy megöljem.Kiskoromban mindig azt hajtogattam, hogy elköltözöm kambodzsába :), ahol telefon sincs,és nem talál meg.És tudtam,hogy amint lesz lehetőségem,változtatok a dolgokon.

2016. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
99%

Az anya az áldozat nyilván. A fiúnak pedig pszichés gondjai lehetnek.

Ha annyira nem bírja a muttert, akkor keressen szobát és munkát. De hogy álmában, kalapáccsal, ez nagyon beteg dolog.

2016. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!