Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya egyfolytában megbánt mit...

Anya egyfolytában megbánt mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anya egyfolytában bunko velem és olyanokat mond amivel tisztába vagyok és probálok rajta javitani pl: nem tudok korcsolyázni még és anya azt mondta hogy nem olyanokra buknak a fiuk akik nem tudnak korcsolyázni mikor már probálok és már jobban is kezd menni de töpször is megkértem mennyünk el ketten korizni de soha nem megyünk el.

Meg ha a bátyám hazahoz egy tök jó dogát mindig mondja vagy 2 napig hogy de ügyes voltál ha meg én hozok haza egy jó dogát csak annyit mond ügyes vagy és kész ennyi.

A bátyámmal sokkal többet beszélget meg minden velem meg folyton kiabál és ez nagyon rosszul esik nekem.

Mit csináljak???



2016. dec. 28. 12:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt sem mondja hogy ügyes vagyok, a tesómat két hétig dícséri. Ilyen az élet amíg 18 vagy
2016. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!