Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engednétek hogy a lányotok...

Ti engednétek hogy a lányotok kocsmába járjon?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és egy kis faluban élek, nincs itt semmi más csak egy kocsma. Hétvégén kijárunk a haverokkal, de nagyon ritkán iszunk, félévente 1x. 10-re pedig mindig otthon vagyok. Apámnak ez nagyon nem tetszik, tiltsa is, meg mindig megjegyzései vannak, csak hát nem nagyon ér el vele semmit, mert haverokkal találkozni azért kell és a szabadba télen nem tudunk menni. Mi a véleményetek errol?

2016. dec. 28. 21:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
19 vagy,nagykorú,oda mész ahová akarsz,és miért ne mennél,jól teszed,neked is jogod van kikapcsolódni néha.
2016. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Én engedném, barátokkal mész ki, nem részegen mész haza, ott találkoztok. Kis falvakban nincs sok lehetőség.

Nem értem apukádat.

2016. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz kérdés, mert nyilván apukádnak nem az ellen van baja, hogy barátokkal vagy együtt, hanem, hogy a lánya kocsmába jár. A régi vágású embereknél azért a kocsma mindig is egy negatív dolog lesz, oda csak a könnyűvérű nők meg az alkoholista naplopók járnak. Nyilván félt és nem szeretné, hogy bajod essen, szóval teljesen érthető a helyzet. Inkább azt próbáld elmondani neki, hogy ti oda beszélgetni mentek, mert nincs más lehetőség és elvagytok ital nélkül is, nem csináltok semmi rosszat, nyilván vannak ott ilyen züllött alakok is, de még mindig jobb, mintha valami nagyvárosba járnátok diszkóba, ami tele van drogos, nagyképű idiótákkal.
2016. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
21%

"19 vagy,nagykorú,oda mész ahová akarsz"


Jajj, ezt mindenki beböfögi ilyen kérdéseknél. (kb. a 17 évesek)

A kérdező csak elvileg nagykorú, de nem önellátó felnőtt. Ettől függetlenül nem értek egyet apukáddal, már a #2-es válaszomban is írtam.

2016. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
nem neki azzal van a legnagyobb gondja hogy mit fognak róla gondolni mások, hogy hogyan neveli a lányát mert kocsmába jár...Falusi emberek legnagyobb problémája hogy túl sokat adnak mások véleményére
2016. dec. 28. 22:09
 6/35 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk itt a kisvárosban a kávézó kb kocsma is, mert ugyanúgy alkoholt, üdítőt, capuccinot is lehet találni benne. Apum hasonló a tiédhez. Csak akkor nincs baja ha tudja, hogy az osztállyal vagyok. Más lehetőség csak az lenne ha elmennétek egymáshoz, de szerintem apud túl szigorú, ám igaz, hogy csak meg akar védeni.

18/L

2016. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%
Tipikus,társadalomnak megfelelni! De miért??!! Ki nem sz.rja le ki mit szól hozzá,nem az ő,hanem Te életed! Ezzel ne foglalkozz,majd apukád is elfogadja.
2016. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat, nem értem én sem, nincsenek semmilyen rossz arcú emberek, fiatalok vannak ott ugyanazzal a céllal mint mi, meg oreg bácsik akik megisznak 2 sort és hazamennek...
2016. dec. 28. 22:16
 9/35 anonim ***** válasza:
7%
Én apukáddal értek egyet. Kevés undorítóbb látvány van, mint egy lány kocsmában. Főleg, ha még iszik is. Másképp is lehet szórakozni, máshol is lehet találkozni. Faluban is.
2016. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
6%
Apukáddal értek egyet, egy fiatal okos lány ne menjen kocsmába bakker...Nyilván felnőtt vagy azt csinálsz amit akarsz, de ne lepődj meg ha a nagy lázadozás közepette apu majd belengeti az "amíg az én házamban élsz" kártyát..
2016. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!