Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engednétek hogy a lányotok...

Ti engednétek hogy a lányotok kocsmába járjon?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és egy kis faluban élek, nincs itt semmi más csak egy kocsma. Hétvégén kijárunk a haverokkal, de nagyon ritkán iszunk, félévente 1x. 10-re pedig mindig otthon vagyok. Apámnak ez nagyon nem tetszik, tiltsa is, meg mindig megjegyzései vannak, csak hát nem nagyon ér el vele semmit, mert haverokkal találkozni azért kell és a szabadba télen nem tudunk menni. Mi a véleményetek errol?

2016. dec. 28. 21:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint ezzel baj van az remélem nem akar gyereket vállalni.
2016. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam "kocsmázni" már 15 évesen is, csupa fiatal járt oda, meg helyi zenészek, mert ott volt a kocsma épületében egy próbaterem is. Imádtam :) Volt, hogy már suli után is oda mentem, ott írtam a másnapi leckét, aztán estig csocsóztunk. Hétvégén ott voltak mindig a koncertek, ha épp nem volt pénzünk belépőre, volt, hogy a tulajjal megdumáltuk, hogy másnap reggel eljövünk kitakarítani, ha beenged minket.

Nekem tudták a szüleim, hogy oda járunk a barátaimmal, főleg télen, rossz időben, de ők nem bánták. Voltak ott ők is, oké, ők nem voltak elragadtatva a helytől, mert hát tény, hogy egy rosszul szellőző, sötét, nem éppen tiszta hely volt, akkor még lehetett is bent cigizni, és ha sokan voltak, nagyon rossz volt a levegő bent. De nem tiltották, hogy járjak, sőt, azt is tudták, hogy 16-17 évesen már néha egy-egy fröccs is lecsúszott, ezen se problémáztak. Sose mentem haza részegen, sose keveredtem bajba, semmi olyasmi nem történt, amiért mérgesek lettek volna.

Ha lányom lenne, én is engedném ilyen helyre tizenévesen, ha eléggé megbízható lenne. 19 évesen meg már engedélyt sem kéne kérnie, hiszen már felnőtt. Én 19 évesen már külön laktam, oda mentem, ahová akartam. Aztán mégis normális ember lett belőlem :D

2016. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%

Bírom ezt a "normális ember lettem" szöveget.


Honnan tudjuk hogy normális vagy? Mert azt mondod?

Ha az vagy akkor attól lettél az, vagy annak ellenére?

2016. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz,hogy 19évesen ezért megszólnak+ már este 10-re otthon kell lenned.

A kis 14-15 évesek is tovább maradhatnak kb,mint te.

Próbálj egy kis önállóságot kiharcolni.Egyébként miért nem mentek át egy közeli városba bulizni?

Faluhelyen tényleg elég szegényes a választék és teli is van cigókkal. Szóval én a helyetekben bemennék egy nagyobb városba szórakozni. Vagy utolsó vagy első buszig.

2016. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
nem szabják meg mikorra érjek haza, de 10re mindig otthol vagyok mert addigra kidumáljuk magunkat meg már elég a cigifustbol is. Onállóság megvan, dolgozom is, ami kell azt tobbnyire magamnak veszem. Nem nagyon hallgatok rá ezen a téren, de idegesítenek a gúnyos megjegyzései. Discokba nem szeretek járni mert utálom az elektronikus zenét meg a nagy tomeget, koncertokra járunk de az is elég ritka.
2016. dec. 29. 19:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!