Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök! Mikortól engednétek...

Szülök! Mikortól engednétek meg hogy a lányotok a barátjával aludna?

Figyelt kérdés

16 vagyok a párom 19 éves most fogja betölteni a 20-at 21-én. Azzal szeretném meglepni szülinapja alkalmából hogy együtt alszunk 8 hónapja vagyunk együtt. Ő az első párom és neki is én vagyok az első komoly.

Fogamzásgátlót szedek.

Anyukám bele ment már csak apukámat kell megkérdeznem.


2015. jún. 2. 19:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
62%

Hát igen..az apukák nehezebb esetek. :)

Én ennyi idő után már megengedném, főleg,hogy védekezel is. Az más kérdés,hogy mindig úgy voltam vele, hogy majd ha betölti a 18-at,stb. :) De ma már nem ragaszkodom ehhez feltétlenül.

Kérdezd meg vagy anyukád mondja meg neki,ha nem mered. Vagy csak futólag említsd meg,hogy itt alszik,és várd hogy mit szól.

2015. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%
Basszus, a Szülök! szónál elakadtam, h szülsz éppen... Komolyra fordítva, én nem hiszem, h egy lány az apjával beszél meg ilyet. Ha anyukád beleegyezett, valószínűleg ő megbeszéli apukáddal, és "tartja a hátát" a döntéssel kapcsolatban...
2015. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
28%

16 évesen, ha rákérdezne, engedélyt kérne, én nem engedném.

Egyébként meg azon akadok le még, hogy szülinapjára kapja a szüzességedet.....ne haragudj, de a szüzességemet nem adtam oda ajándékba senkinek. A szüzességemet akkor vesztettem el, amikor én akartam és nem azért mert lefektettem tervszerűen, hogy márpedig x.-kén megünneplünk valamit és ebből az okból elveszítem a szüzességem...nonszensz.

16 évesen nem hogy a 20 éves pasival nem engedném, hogy lefeküdjön, de hogy egyáltalán járjanak, azt se engedném. Mert 16 évesen nem akarom, hogy elveszítse még a szüzességét, és tudom, hogy egy 20 éves pasi erősen csak azt akarja. 16 évesen járjon a kortársai közül valakivel, vagy max 18 évessel.

Nyugodtan lehet nevezni maradinak, de 16 évesen még semmi keresni valója nincs a lányomnak egy 20 éves pasi ágyában. 17-18 évesen már megengedném.

2015. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
76%

Nekem még 18 évesen is "könyörögni" kellett, de ahogy látom, barátnőimnek olyan 15-16 éves koruktól már megengedtél.

Én nem bánom, hogy az első barátommal nem engedték meg, hogy együtt aludjak, akkor én is 16 voltam még.

A mostani párommal kb fél év után aludtam először együtt, akkor múltam 18.Előtte is voltak dolgok, szerintem kár emiatt félteni valakit az együttalvástól,nem csak éjszaka lehet:D

Szóval ha tényleg biztos vagy a kapcsolatban,akkor menj szerintem, hogyha megengedik. Nem lenne már korai

2015. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
80%

3.válaszolónak üzenem, hogy a kérdező nem írta, hogy most feküdnének le először.

gondolom nem csak a sex miatt van melletted 8 hónapig. igaz az még nem sok, de hogyha amiatt lenne ott már lelépett volna

2015. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
68%
3-as csak irigy. Ha nem jutott neki, hát biztos meg volt az oka:DDD
2015. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%

Én akkor aludtam együtt először a barátommal, amelyik napon 17 éves lettem. Viszont ő is 17 éves volt, ami szerintem szempont volt a szüleim szemében. Ekkor még nem voltunk együtt, csak 3-4. együtt alváskor vesztettük el a szüzességünket.

A szüleim elsőre megengedték, mert ismerték, sokszor jött ki hozzánk családi ebédre, programokra. :)

3 hónapja voltunk együtt ekkor, de 3,5 hónapja voltunk együtt, amikor először lefeküdtünk.

Tény, hogy Te nem korodbelivel vagy együtt, de ha a szüleid ismerik, mert sokszor van Nálatok, és beszélget velük, stb, akkor azért illene elengedniük... Főleg, hogy 8 hónapja együtt vagytok!

18L (még mindig az első barátommal vagyok együtt, több, mint 2 éve :))

2015. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
65%

"Nyugodtan lehet nevezni maradinak, de 16 évesen még semmi keresni valója nincs a lányomnak egy 20"


Maradi nem vagy, mivel régen már 14 évesen férjnél voltak a leányok. Keress magadra egy jobb jelzőt.

2015. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
34%

"16 évesen még semmi keresni valója nincs a lányomnak egy 20 éves pasi ágyában."



Pontosan erről van szó!!


Adnék én neked olyan együtt alvást,hogy a pi...don szőr nem maradna.

Mit képzelsz te?


32/F


És most lehet szívrohamot kapni,meg pontozgatni...kutyát nem érdekli.

2015. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
71%
Én nem kértem engedélyt :)
2015. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!