Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engednétek hogy a lányotok...

Ti engednétek hogy a lányotok kocsmába járjon?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és egy kis faluban élek, nincs itt semmi más csak egy kocsma. Hétvégén kijárunk a haverokkal, de nagyon ritkán iszunk, félévente 1x. 10-re pedig mindig otthon vagyok. Apámnak ez nagyon nem tetszik, tiltsa is, meg mindig megjegyzései vannak, csak hát nem nagyon ér el vele semmit, mert haverokkal találkozni azért kell és a szabadba télen nem tudunk menni. Mi a véleményetek errol?

2016. dec. 28. 21:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
10%

Tiltja, nem tiltsa.

Amúgy nem unalmas évek óta ugyanabban a kocsmában üldögélni? :D Mi lesz veled később? :D

2016. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Bocsánat, miért az jobb ha valaki discokba jár minden hétvégén? Ilyen alapon belőlük akkor mi lesz?
2016. dec. 28. 23:14
 23/35 anonim ***** válasza:
5%
Minél erkölcsösebb valaki ezen az oldalon, annál jobban lepontozzák. Ez elég elkeserítő, mert a magyar népet minősíti. Ez lett belőle.
2016. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
6%
Amúgy nem sokkal különb a diszkó sem. Mint mondtam, kultúrált, rendes lány nemcsak ilyen helyeken tud szórakozni.
2016. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Platypus ***** válasza:
95%
A kultúrált, rendes lányok szórakozásához is kell egy hely, ahol ezt megtehetik. Ezzel a hellyel kapcsolatban alap elvárás, hogy télen legyen fűtve, legyen mosdó, illetve a ha összeülnek páran beszélgetni, azzal ne zavarjanak másokat. Ha az adott településen nincs se kávézó, se cukrászda, a művházat csak esküvőkre nyitják ki, a templom meg nem erre való, akkor hová menjenek, ha nem a kocsmába? Ha a szülők nem szeretnék a gyerek baráti társaságát rendszeresen kerülgetni, akkor nem nagyon van más megoldás. Télen mégsem mehetnek ki a mezőre.
2016. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
98%

"Falusi emberek legnagyobb problémája hogy túl sokat adnak mások véleményére"


na ez egy nagy igazság! :D

2016. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már az erkölcsöket, nem részegen a saját hányásukon csúsznak haza, hanem megisznak egy sört, vagy valami alkoholmenteset és mennek haza. Ne csak a címet olvassátok, hanem azt is, hogy mi ez a hatalmas "kocsmázás". Teljesen rendben van amit csináltok, de ilyen kis közösségben sosem tudtok mindenki kedvére tenni.
2016. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
24%
Ha ott egy jó baráti köröd van,akkor miért ne?Bp-re viszont senki se Menjen mert minden zsúfolt,drága.
2016. dec. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer nincs más lehetőség a lakhelyén akkor nem kell ugy kiakadni szerintem.sokan a kocsma szo alatt arra gondolnak hogy egy koszos helyen részegen támasztja a pultot.

Én soha nem ittam alkoholt de anno volt hogy mi is beültünk beszélgetni.de nem lett rossz hirünk mert kulturáltan viseledtünk.

2016. dec. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Hát még mindig jobb mint az utcán koncsorogni, Löwenbraut inni és hangszóróról üvöltetni a zenét...


Egyébként időnként valakinél összeröffenés nem opció? Akkor lehet apukád sem pattogna, hogy valakinél összegyűltök és elvagytok ott.

2016. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!