Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megéri elszökni itthonrol?

Megéri elszökni itthonrol?

Figyelt kérdés
Anyukám eldonott apu nevelt. Pontosabban idáig. Apumnak van egy felesége (akit nagyon nem szimpatikus) tőle lett 1 féltestvérem. Őt szeretem nagyon aranyos minden... Azóta engem elhanyagolnak karácsonyra csak 1 cipőt kértem de azt se kaptam meg bezzeg neki már novrmberbe megvettek mindent. Azon agyalok hpgy meg érné e elszökni!? Hogy lássa azért én is élek. Pár napra csak az osztálytársam anyja nagy arc engedné hohy ott aludjak. Szerintetek? Megéri elszökni?

#Elszkés
2016. dec. 30. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ne szökj el. Beszélj velük, hogy elhanyagoltnak érzed magad!
2016. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Tök jól hangzik, csak képzeld el, hogy utána a következményekkel is együtt kell élned. Gondolom 18 alatt vagy. Ha elszöksz, a rendőrség hazahozhat. De csak szimplán arra válaszolj, mi lesz a pár nap után? Mert az tök jó, hogy átmész a barátnődhöz, ott vagy pár napot - igen és aztán? Hazamész, mintha mi se történt volna? Vagy megvárod, amíg érted jönnek idegbetegként, hazaráncigálnak? Szerinted simán elfelejtik ezt és nem lesz semmi következmény?
2016. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Hmm ismerős😐 beszéljen velük a hótannyuk. Így Elszöknék bár szerintem amilyen barmok ugyse értenék hogy miért szöktél el. Elősször beszélj velük aztán ha akkor se változtatnak akkor zedd meg ezt a lépést. De más hülyeséget légyszives ne csinálj nem ér annyit az egész
2016. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
szerintem azt várja hogy majd a pár cipővel mennek érte...
2016. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

Nem kaptál meg egy cipőt, és szöknél el? Gratulálok a probléma megoldó képességedhez.

Mondd meg nekik, hogy hogy érzel.

2016. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Menj át nyugodtan. Ez nem elszökés. Csak pár napra átmész szó nélkül.
2016. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

Ha minden olyan gyerek elszökne, akinek a kárára kivételeztek egy testvérrel szemben, akkor a 18 év alattiak kb. 40%-a random kóborolna ide-oda.

Maradj veszteg, esetleg beszélj apáddal!

2016. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

"...Pár napra csak az osztálytársam anyja nagy arc engedné hohy ott aludjak."


Na, ezt a tyúkot sem ártana p*csán rúgni, aki közreműködik egy gyerek szökésében, bújtatásában.

Az ilyenektől, akármilyen "nagy arc" jobb ha távol tartod magad Kérdező, könnyen bajba sodorhatnak!

2016. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló helyzetem, bár nálam nem egy hülye tárgyból (cipő) ről volt szó.


Nem éri meg, hidd el. Nem elszöktem csak kimentem egy olyan helyre egyedül ahol senki sem talált meg, volt balhé rendesen szülök tiszta idegek voltak utána meg a városi pletykák meg ahogy az emberek néztek, ülj le és beszélj velük.

2016. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem éri meg elszökni, úgyis haza fognak vinni. Szerinted nem keresnének? :)

Inkább beszélj Apuddal.

2016. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!