Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megéri elszökni itthonrol?

Megéri elszökni itthonrol?

Figyelt kérdés
Anyukám eldonott apu nevelt. Pontosabban idáig. Apumnak van egy felesége (akit nagyon nem szimpatikus) tőle lett 1 féltestvérem. Őt szeretem nagyon aranyos minden... Azóta engem elhanyagolnak karácsonyra csak 1 cipőt kértem de azt se kaptam meg bezzeg neki már novrmberbe megvettek mindent. Azon agyalok hpgy meg érné e elszökni!? Hogy lássa azért én is élek. Pár napra csak az osztálytársam anyja nagy arc engedné hohy ott aludjak. Szerintetek? Megéri elszökni?

#Elszkés
2016. dec. 30. 16:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

Nem éri meg. Hány éves vagy, hogy ilyen hülyeségeken töröd az agyadat?

Az a cipő amit te karácsonyra kértél, lehet, hogy nagyon sokba került volna, és nem biztos, hogy megengedhetitek magatoknak. Sajnos vannak elszállt gyerekek akik nem becsülnek semmit meg, és nem tudják minek mennyi az értéke, vagy mennyit dolgoztak azért a szülők meg. Az, hogy neki megvették novemberben, az lehetséges, hogy ő nem kért semmit, viszont amit a szülők gondoltak megvették neki. Neked is biztos megvették volna, ha nem méregdrága cuccokat kérsz, amit ti nem tudtok finanszírozni. Inkább a helyesírásodra és a fogalmazásra helyeznéd a hangsúlyt.

Ha csak ennyi a bajod, akkor te nagyon-nagyon el vagy kényeztetve.

Akkor te nem tudod mi az, hogy ütnek-vernek, megerőszakol a saját apád, stb.


Na ezek a komoly problémák!

2016. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Ja, nagy arc, engedné, persze. Pár nap múlva meg rakna ki az út mellé.
2016. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
A kivételezés elég ronda dolog, így megértem, hogy rosszul esik, viszont ezért elszökni nem kellene. Csupán egy egyszerű hisztinek tudnák be, és nem érné megy egy pár cipőért lejáratni magad. Ettől függetlenül továbbra sem fognak változtatni rajta. Úgy tudsz különb lenni, ha csak azért sem tartanál igényt arra az egy pár cipőre. Arra keresztet vethetsz, úgy tűnik az elmondottak alapján. Legalább is tőlük nem érdemes kérni, úgy se veszik meg, ha Karácsonyra nem vették meg, akkor elköltötték az összes pénzt a másik gyerekre. Mand ha már önállóbb leszel, "háláld meg" azzal nekik ezt a kivételezést, hogy ugyanígy viszonyulsz hozzájuk. Addigra úgy is már magadnak tudsz vásárolni. Ez a szüleidet minősíti, elég primitívek, hogy az egyik gyereknek kinyalják a fenekét, míg a másik gyerekükkel éreztetik, hogy teher. Ha a másik gyerekre tellett, akkor rád is tellhetett volna.
2016. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%

Na álljunk már meg egy pillanatra 13-as! Nem tudhatjuk, hogy hogy és mi történt, csak egy hisztiző gyereket láttunk csak, aki egy pár cipőért képes világnak menni..


Továbbá: nem ismerjük az érem másik oldalát! Azért én a szülőkre is kíváncsi lennék!


És tudod ki a primitív? TE! Egy ilyen alja komment után. És végtelenül csőlátású is vagy! Nem csodálkoznék azon, ha te is elkényeztetett senki lennél aki minden sz@rert-húgyért "bosszút forral" és világnak megy, betart!


Na meg ez is téged minősít, nem is kicsit:

"úgy se veszik meg, ha Karácsonyra nem vették meg, akkor elköltötték az összes pénzt a másik gyerekre. "


Kérdezem: te ott voltál???? Mit tudsz te erről?? Mi az, hogy az ÖSSZES pénzt?? Normális vagy te?! Velük laksz?! Kapjál már magadhoz, hogy miket írkálsz itt...

2016. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem éri meg elszökni mert hazahoznak vagy ök vagy a rendörség ,és utána szidást eme hülyeségért te kapod te bened nem fognak bizni ezek után ,szerintem üj le beszéld meg hogy miért nem kaptad meg a cipöt ,lehet hogy az egy cipö drágáb volt ,mint a teso ajándékai .összesen.
2016. dec. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#13: Végtelenül ostoba vagy.
2016. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!