Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ti mit gondolnátok,...

Anyukák, ti mit gondolnátok, ha a 14 éves lányotok rendszeresen találkozgatna (a tudtotokkal) egy szintén 14 éves fiúval, de kb. semmit nem mesélne róla/a találkozókról?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy 14 éves lányod, aki habár nem buta tanulmányilag és meg van a magához való esze is, de jóhiszemű és éretlen.

Külsőre is egy szimpla nyolcadikos, semmi különös, picit sok fekete ruha, emiatt időnként depisnek tűnik, de aztán két szó alapján is rájössz, hogy az ő kedvét elrontani sem lehet.:)

Szóval, hetente többször is találkozik egy ugyanolyan korú fiúval, akiről az olyan dolgokon kívül, mint pld. "képzeld, kaptam tőle egy ásványvizet, mert annyit sétáltunk, hogy annyit soha többé nem tervezek!", vagy hogy éppen min nevettek nagyot. Arról nem mesél, hogy mi van köztük, vagy hogy más is megy-e velük, stb., de mindig mosolyogva és/vagy fáradtan ér haza. Facebook-on is órákig beszélgetnek, vagy akár telefonálnak is.

Tehát tulajdonképpen egy számodra idegen fiú. Erről azt hiszem, a többségnek az jut eszébe, hogy alakul valami közöttük.

De!

A lánynak nincs lekódolva a telefonja, a közösségi oldalainak jelszavai is nyílt titkok, nem tanul kevesebbet, nem "lázad", semmi ilyesmi.

Ilyenkor mi jutna eszetekbe?

És egyáltalán meddig tűrnétek, hogy így szünetben hetente 3-4x eljárkál egész délelőttökre a gyereketek? Na és suliidőben? (Délután, 1-2 órát, hány naponta?)



2017. jan. 2. 02:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%

"Ne legyél erőszakos"


A pasival lehetsz erőszakos, azok szeretik.

2017. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha bízna benned elmondaná...

Nyugodtan engedd el bármikor.

2017. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Ez egyszerűen nevetséges!😂Mondcsak te hol élsz? A mai világban ez természetes dolog, tőle fiatalabbaknak is van barátja, mi van ebből?
2017. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
istentelenség
2017. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

2#-es te aztán veszettül hülye vagy.......... A kérdést feltevője egy szülő, méghozzá egy anyuka, te nagyokos!

Vagy az összes többinek is beszólsz, aki az anyukának válaszolt?? Idióta.

Sötét vagy.

2017. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

# 1 Első, mielőtt itt szétrageled a fejedet, megkérdezem: nem tűnt fel neked, hogy ő a kislány, nem a szülő? :DD Egy felnőtt nem fogalmaz így. :D


2#-es te aztán veszettül hülye vagy...... A kérdést feltevője egy szülő, méghozzá egy anyuka, te nagyokos!

Vagy az összes többinek is beszólsz, aki az anyukának válaszolt?? Idióta.

Sötét vagy.


Tessék, kimásoltam neked. Most hasonlítsd össze a kettőt. Melyik válasz tűnik kultúrálatlanabbnak, sértőbbnek? Senkinek nem mondtam, hogy veszett hülye, idióta, és sötét. Ez alapján én vagyok a bunkó, ugye? De én továbbra is tartom, hogy egy felnőtt nő nem használ olyan szavakat, hogy " depis. " Számomra a kérdés megfogalmazása inkább kislányos, mint felnőtt nős, de valószínűleg már soha nem derül ki, hogy melyikünknek van igaza :D


#2

2017. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Drága #16-os, de, kiderül!:D

Valóban én vagyok a kérdésben ismertetett lány. Kíváncsi voltam, mi foroghat anyukám fejében, de azt hiszem, már megoldódott a dolog.:D

Mindenesetre, köszönöm a válaszokat!:)

2017. jan. 7. 09:53
 18/21 anonim ***** válasza:
68%

ilyen ez a gyakori.

én gyakran válaszolok egyes szám első személyben írva s rólam meg gyakran azt hiszik hogy én vagyok a kérdező másik regisztrációval.

szeretnek kombinálni.

2017. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%

VÓÓÓ!! :D Köszönöm, hogy ezt megírtad! Már nem is érzem magam veszettül hülye, sötét idiótának :DD


a #2es meg a #16os meg a most #19es voltam!

2017. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Semmit, elvileg ez lenne a normális.
2017. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!