Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ennyire elítélendő, hogy...

Ennyire elítélendő, hogy rászóltam rokonomék gyerekére, mit csináltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval unokatesómnak és a feleségének van két szerintem neveletlen gyereke. Az egyik 8 a másik 12 éves. Kaptak ajándékba egy kis hörcsögöt.Alig találkozunk mert messze laknak. Mikor náluk voltunk legutóbb akkor látom,hogy a gyerekek össze-vissza szorongatják a hörcsögöt én meg nagyon sajnáltam és elmondtam nekik szépen hogy ne tegyék mert az fáj neki és elkezdtek röhögni rajtam,főleg a 12 éves lány. Az anyjuk csak ránéz és nevet ő is. Megfogtam a hörcsit és megmutattam,hogy hogyan kell bánni vele. Van már tapasztalatom,egész életemben állatokat tartottam és imádom őket. Erre kirántja a kezemből szintén röhögve a kislány és megint szorongatja. Egyszer szólt rájuk az anyja de csak finoman becézgetve nyugodtan,hogy légyszíves tedd vissza miközben a hörcsög szinte már az életéért küzdött.Az apjuk csak leste, semmit sem szólt. Semmi sem történt, folytatódott a történet. Erre olyan mérges lettem,hogy rákiabáltam,hogy hagyd már abba megölöd,minek neked állad ha nem tudsz bánni vele. Hagyd már őt békén! Na a szülők olyan mérgesen néztek rám,hogy én szégyelltem már magam. Azután a hangulat sem volt jó. Most komolyan,ennyire nem lehet megnevelni a gyereküket? Nem szólok bele semmi másba,mert amúgy tényleg nem gyereknevelés amit csinálnak azok alapján amiket eddig tapasztaltam,de most kikeltem magamból mert egy kisállatnak az élete forgott kockán. Ráadásul lehetett volna az kutya, macska,bármi,azt is szorongatták volna.

Mit gondoltok?



2017. jan. 5. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 acelsziv ***** válasza:
98%

Nos kérdező: Téged bizony megtalált a gyk legalja. Ez a söpredék úgyis téged fog kb Hitler mellé sorolni akármit is írsz. Ezzel próbálják kompenzálni a saját nyomorult életüket amiben semmi tartalom nincs csak a lelki szegénység.

Amúgy nem kell szégyellned magad. Akinek itt szégyellni valója van az a két szülő akik képtelenek megnevelni a kölykeiket.

Az ilyen hirdeti magát liberális szülőnek holott lövése nincs arról, hogy amit csinál azzal neveli bűnözővé a gyerekét. Mert a gyereknek kellenek határok és kellenek etikai és erkölcsi szabályok, hogy legyen mihez tartania magát. Akinél ez elmarad az fog elkanászodni a francba.

Ne aggódj az Élet igazságos. A szülők is meg fogják ennek inni a levét vastagon.

2017. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
98%

Acelszívnek tökéletesen igaza van.

Ez már egész kiskorban bekövetkezhet, hogy a szülő issza meg a levét.

Csak egy példa: mint írtam, kislányom elsős, 7 éves.Valamelyik nap mondja nekem: "Anya, tudod mit mondott X a tanítónéninek az órán?"Mondom mit?

"Azt anya, hogy kussoljál, te fogd be a pofádat!"

Azt hittem leesek az ebédlőszékről.

Azt hozzá kell tennem, az észlény anyuka még tavaly az oviban is azt mondta, "á, még gyerek, nem tudja mit csinal vagy mit mond!"

Laza anyuka vagyok sokmindenben, de nálunk nem divat visszabeszélni, sem allatokat szorongatni.

De látom, itt tőlem sokkal "lazább" szülők vannak.

2017. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
5%

nem a kérdezőnek van bűne, de valaki a hörcsöglopást vetette fel.

erre irtam, hogy az büncselekmény.

mellékesen megjegyzem, hogy a hörcsöglopásra buzditás is büncselekmény.

továbbá sulyosabb, ha nem hirtelen felindulásból lopjuk el a hörcsögöt.

az előre kitervelt hörcsöglopás sulyosabb büncselekmény.

2017. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
4%
Foglalkozz a saját dolgoddal inkább :/
2017. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen ökörségen lovagolni mint a hörcsöglopás...Senki nem akarta/akarja megfújni a hörcsögöt.
2017. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
11%

nemcsak hörcsöglopásról volt szó.

itt a hörcsöglopásra uszítás minősített esete is fennforgott!!!

2017. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
98%
44 %-os, neked elgurult így este 1/2 6-ra a gyógyszered?
2017. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
94%
Én jól szájba csaptam volna a neveletlen kis hülye pic.....t
2017. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:
97%
A szülőkről ne is beszéljünk, főleg az idióta anyjáról
2017. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
16%

Megdöglött a hörcsög? Nálunk is volt hörcsög, tengerimalac, törpenyúl, ha túl erősen vagy rosszul fogták meg, kapálóztak, haraptak, úgyhogy elég nehezen hihető a történeted. Azt is megnézném, ahogy egy tenyérben elférő kis hörcsögöt erőszakkal kicsavar a kezedből egy 12 éves gyerek... Vagy túlspilázod az egészet, vagy megint kamuzol, kedves 14 éves lány.:-)


Mekkora idióta vagy ba.szod

2017. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!