Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Otthon lakó, dolgozó fiatalok....

Otthon lakó, dolgozó fiatalok. Nektek kell hazaadni valamennyit?

Figyelt kérdés
Mennyit kell hazaadnotok havonta? Kort és nemet is írjatok :)

2017. jan. 7. 16:49
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
56%

A barátom szüleinél lakunk, semmit nem kell leadnunk. Ők ezzel segítenek, hogy mielőbb albérletbe tudjunk menni.

Egy albérlet kivételéhez kell kb. 300-400ezer forint, ha még le is adnánk, hogy tudnánk elköltözni? Szerencsére ezt ők is így gondolják.

Bevásárolunk egyébként, főzünk a családnak. De ennyi.

24 évesek vagyunk.

2017. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
67%

Még én is itthon lakom. Lassan egy éve már, hogy elkezdtem teljes munkaidőben dolgozni rendes fizetésért.

Nem kérnek tőlem semmit, így le tudom tenni a fizetésem 80%-át lakásra, a maradékból pedig fizetem a saját számláimat és a bérletemet.


24N

2017. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván aki nem szorul rá, az nem kér. De téged anyukád egyedül nevel. Ehhez képest a 20 ezer forint egyáltalán nem sok.
2017. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
46%
Tanulni kéne, és akkor nem 70 rugó a nettó.
2017. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted mennyibe kerülsz anyádnak. Nem 20-ba. Élj egyedül és akkor megtudod mibe kerül.
2017. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
77%

Jó neked hogy csak ennyit kér el, mikor te legalább a háromszorosába kerülsz neki havonta. Én 50 ezret adok nekik.

24/n

2017. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
0%

Nem pelenkás gyerekről van szó hogy 3-4x annyiba kerül, egy felnőtt.

A hangsúly a kaján van, és a fogyasztáson, ha nem eszik az egyik fél akármit, akkor már annyival több, mint ha 1 kaját ennének 3-an és csak utána lenne főzés.

Lehet vakargatni is zuhanyzás közben, de puritán módon is megoldható a fürdés nem folyatva a vizet..

2017. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
60%

Mi minden gyerektol elkertunk egy olcsobb alberlet arat rezsi nelkul.

Par evig meg otthon laktak.

Ezt feretettuk szamlara majd mikor kulon koltoztek ebbol alltuk a lakas berendezeset es rendbetetelet es a kauviot.

Un szuloi elotakarekossag.

Igy megtanultak alberlet penzbe kerul gazdalkodni tanulni kell.

Ezen kivul extra nassolnivalo udito lixuscikket maguk alljak.

2017. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
25%
csajok vagytok...nekem ferfikent 25evesen ciki volt otthon laknom..mentem is..
2017. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
88%
18-as, de így te gazdálkodtál helyettük. Lehet, hogy ha tényleg nekik kellett volna gazdálkodni, még otthon laknának.
2017. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!