Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Otthon lakó, dolgozó fiatalok....

Otthon lakó, dolgozó fiatalok. Nektek kell hazaadni valamennyit?

Figyelt kérdés
Mennyit kell hazaadnotok havonta? Kort és nemet is írjatok :)

2017. jan. 7. 16:49
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
69%

Semennyit. Ha vásárolunk és úgy adódik akkor van amit én fizetek. A saját költségeimet természetesen én állom. Nem vagyunk gazdagok, a szüleim ezzel segítenek, hogy legyen félretett pénzem amikor elindulok az életben.

23L

2017. jan. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
73%

Nem adtam semmit haza. De fizettem a számlák felét. És hetente vásároltam kaját és tisztítószereket.

Ketten éltünk édesanyámmal. Fel nem tudom fogni, miért kellett volna mindent neki állnia, miközben nekem is volt fizetésem, és ketten laktunk egy lakásban.

2017. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Nálunk a szülők/nagyszülők segítettek minden gyereknél a lakásvásárlásban is. Nem kértek el pénzt az otthon lakásért.

Ha jól értem téged egyedül nevel édesanyád.Ő sem keres túl sokat, úgyhogy érthető valamilyen szinten,hogy elvárja,hogy besegíts. De viszont a te oldalad is érthető,hogyha el szeretnél költözni,akkor az a havi 20-at inkább félre raknád.

Egyébként van kilátásban magasabb fizu? Ennyiből nem igen tudnál megélni egyedül, tekintve hogy egy koszos kis albérlet is 80 körül van ..És még nem fizettél rezsit és nem ettél.

Szóval ez így elég necces, ha nem gazdagabb párod van,akkor nem tudom hogy tudnál ennyiből önállósodni.

Mondjuk ez az ország szégyene,hogy lét miniumum alatti fizukkal szúrják ki az ember szemét..

Ha nincs kilátásban több fizu,akkor én a helyedben kimennék külföldre pár hónapra/évre.

2017. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!