Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el szüleimnek,...

Onlyluvesz kérdése:

Hogyan mondjam el szüleimnek, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy lányt, akivel együtt vagyunk. Sajnos, nagy a távolság köztünk, ezért még nem tudtunk találkozni. A szüleim azt hiszik, hogy csak barátnők vagyunk, semmi komoly nincs köztünk, s ők nem is tudják,hogy leszbikus vagyok. Szeretném, ha tudnák, mivel szeretnénk normális kapcsolatot a barátnőmmel, s nem szeretnék a szüleim előtt titkolózni. Előre is köszönöm a segítséget!
2017. jan. 8. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Hogy vagy valakivel egyutt, lany vagy fiu, ha nem is talalkoztok?

Leulsz veluk es megmondod, hogy leszbikus vagy, de legyel ebbe biztos, nem csak mert most meno annak lenni, mar akinek.

2017. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Hány éves vagy, kérdező?

Hogy vagy együtt valakivel, akivel még nem is találkoztál személyesen?

2017. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Majd akkor nevezd normálisnak a kapcsolatot, ha találkoztatok. Interneten keresztül sokszor minden tökéletesnek látszik. Majd ha kialakul köztetek egy személyes kapcsolat, majd akkor fogod látni, hogy mennyire működik ez az egész. Addig minek bejelenteni bármit is?
2017. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem akarlak lelombozni, de nem vagytok együtt!

Ha valakit SZEMÉLYESEN megismersz, látsz, beszélgetsz vele és elkezdtek érzéseket táplálni egymás iránt, majd akkor lesztek együtt.

2017. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Az én lányom egy levélkében közölte! Sírtam...nem a bánattól,az őszinteségétől! Ugyanúgy a gyermekem,ugyanúgy szeretem! Ha ő így boldog,akkor én is !

Amíg nem tisztáztad teljesen magadban,addig ne szólj semmit! Találkozzatok,várd ki mi lesz ebből és ha még akkor is úgy érzed,akkor mond el! Ha 15 éves vagy,még akkor sem,mert te saját magad sem tudod még pontosan....

2017. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj, de ez nem kapcsolat :( Nagyon fiatal lehetsz még, fölösleges otthon közöldnöd, mert 100%, hogy nem vesznek komolyan.
2017. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolókkal, ha pár hónapja ismerkedtetek meg interneten és még nem is találkoztatok, akkor az nem párkapcsolat. Hogy leszbikus vagy-e, az nem abból lesz nyilvánvaló, hogy vonzódsz egy lányhoz, akivel még csak a neten beszélgettél. Ugyan nem derül ki, hány éves vagy, de a leírás alapján korai lenne bármit bejelneteni.
2017. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Majd akkor ráérsz eldönteni hogy milyen kapcsolat ez ha már találkoztatok. Addig lehet nagyon megvagytok, de valóságban nincs egy iciri piciri szikra sem.

Először én kipuhatolnám hogy a szüleim hogy állnak a melegekhez. Ha nagyon elítélik ezt a dolgot akkor tuti csak akkor állnék eléjük ezzel ha már 1-2 éve van stabil kapcsolatom. Ha elfogadják, és tudod hogy bármi történjék szeretnének akkor még úgy is elmondanám hogy nincs senkim, de érzem hogy nem a fiúk érdekelnek

2017. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ, milyen kapcsolatban vagy velük. Ha elég instabil dolog, akkor addig jobb várnod, amíg saját lábakon nem állsz. Egyik bátyám meleg, meg is szívta, hogy 18 évesen elmondta anyámnak. Én sem tervezem egy jó darabig, az én barátnőmről is azt hiszik csak, hogy egy jó barát, bár nem is nagyon jár át hozzánk, évente 2x-3x látják, máshogy oldjuk meg.

Szóval csak óvatosan! :)

17/L

2017. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ugy latom, a legtobben csak a kapcsolatunkkal van elfoglalva: minden nap beszelunk, naponta 4-5 orat Skype-on is. O Romaniaban, en Nemetorszagban. Amikor tudunk, talalkozni fogunk. Probaltam mar fiukkal, de nem ment. Sosem ereztem jol magam fiukkal. Mindig is jobban tetszettek a lanyok, elobb megneztem egy lanyt, mint egy fiut. Nem azert vagyok leszbi, mert ez meno. Nem szeretnek ezzel varni 1-2 evet, mivel a szuleim elott folyamatosan titkolozok. 15/L.
2017. jan. 8. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!