Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogy reagálnátok...

Szülők! Ti hogy reagálnátok ha a fiatok vagy lányotok bejelentené hogy a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

Engem nem izgatna.

Semmi közöm a párkapcsolataihoz, amúgy is, jobb, ha egy rendes fiúval van együtt, mint egy házsártos, gold digger rbizlivel (már ha fiúról van szó)

2017. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Örülnék, hogy még nyiltabb, még jobban megnyilik előttem!
2017. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezért undorodna a gyermekétől, vagy megvetné, ne adj isten bántalmazná is, annak nem kell gyerek, saját véleményem szerint. Mert nem a tulajdonunk, úgysem fog a mi ideológiánk szerint élni.

Az én szüleim is akkor mit értek vele? 18 évig neveltek, aztán egyszer csak fogtam magam, elmentem és vissza sem néztem, mert én belőlük nem kérek. Nincs olyanra szükségem, aki megvet, eltitkol, lenéz.

2017. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%
Ahol ezt bejelenteni kell, ott nem volt szerető és figyelmes családi légkör. Ahol a "gyerekre" odafigyelnek, ott már jóval korábban sejtik, hogy mi a helyzet. És nem kell bejelenteni, hanem egy beszélgetés közben kibukik, és a gyerek hálásan a nyakadba borul, hogy nem kell küszködni neki a "vallomással", hanem te mondod el helyette...
2017. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!