Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyáméknak nem merem elmondani...

Anyáméknak nem merem elmondani hogy van barátnőm (? ) 16/f

Figyelt kérdés

Összejöttem egy gyönyörű, szép, értelmes lánnyal 30km re lakik.

2 hónapja vagyunk együtt csak van egy problémám...

Az ő szülei tudják hogy járunk és bírnak is..de én valamiért nem merem elmondani..

1 éve amikor a volt barátnőmmel smároltunk az utcán akkor apám észrevett bennünket...és aztán be kellet muatnom

Bemutattam elhívták ebédre ...erre apám beállít 20kotonnal amikor nálunk ott volt a volt barátnőm...meg totál rápörögtek a témára úgy kezeltek mint egy szerelmes 7 évest..jaaj milyen cuki jaaj de aranyosak meg folyton bemászkáltak a szobámba

..azóta elhatároztam hogy nem beszélek a lanyokról


Na de most bajban van a barátnőm és telefonálnia kell...de anyámék meghallják hogy veszélek vele..mit mondjak nekik?


2017. jan. 14. 20:21
 1/10 anonim válasza:
90%

Nem mondod el, hogy kivel beszéltél.

Azt mondod, hogy 1 ismerősöddel.

2017. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Kicsit túlpörgöd a témát. Azt hittem, nagyon vallásosak a szüleid, és az a baj. De így... :D Mutasd csak be, szerintem a szüleid nem olyan vészesek.

20N

2017. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Mond egy osztàlytársaddal beszélsz, ès nem használsz kivètelesen cicám vagy szeretlek vagy bàrmi becenevet
2017. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Most komolyan, ne legyél már ennyire beszari!
2017. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ne mondd el - maradjon a kettőtök titka egyelőre - édes titok ez, és csak kettőtökre tartozik

Ráér még ezt publikussá tenni.

2017. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Apádnak már egyszerre 20 darabot kell ráhúznia, hogy legyen valami tartása?
2017. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Én tuti azt mondtam volna faternak, hogy két három naponta hozhatja az újabb 20-as csomagot.
2017. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed ha titkolózol attól jobb lesz? Csak idő kell nekik hogy megszokják.
2017. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az értelmesebbike ilyenkor leül a szülőkkel beszélgetni, hogy "figyi, anya/apa, van barátnőm, nem kell nagy felhajtás, védekezéssel vigyázunk, stb.", nem pedig titkolózni, meg hazudozni, főképp egy ilyen témában...
2017. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Jééézusom XD Majd ha felnőtt leszel nem szólsz az esküvődről sem? :D
2017. jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!